Een bewogen dagje: Nette is vanmorgen wakker geworden met barstende hoofdpijn, misselijkheid & ze was heel futloos. Ze deed het ene dutje na het andere en van een gezellig familie-uitstapje was geen sprake. Mama en Nette besloten dan maar om thuis te blijven en te rusten (buiten 1 vakantieblaadje en 2 spelletjes Rummikub -waar Nette toch in slaagde om te winnen van mama - bestond haar dagje vandaag uit slapen).
De details bespaar ik jullie maar hoe langer de dag duurde, hoe ongeruster mama werd. (en alles wat je op het internet kan lezen kon haar ongerustheid niet temperen, integendeel.)
De jongens trokken ondertussen de bergen in en maakten zelfs 2 wandelingen. Die foto's zie je hieronder.
Na een telefoontje naar een Vlaamse hulplijn (waarvoor dank) trokken we met onze gastvrouw naar een lieve, Oostenrijkse Bergdokter. Hij stelde ons al snel gerust en met de nodige antibiotica moet haar oorontsteking snel tot het verleden behoren en hopelijk kan ook Nette snel genieten van al het moois dat er hier te beleven valt.

 Ons Oostenrijks ontbijt aan huis geleverd ...















|