Inhoud blog
  • Dag 8: rustdagje
  • Dag 8: rustdagje vervolg
  • Dag 7: Fendels + Kaunertaler Gletscher
  • Dag 7: Fendels + Kaunertaler Gletscher vervolg
  • Dag 7: Fendels + Kaunertaler Gletscher vervolg 2
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    de Henskes in Tirol

    14-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1: Hochzeiger
    Na een heerlijke nacht maakten we ons klaar voor onze eerste wandeling in het Pitztal. Na lang twijfelen (en wikken en wegen) hebben we toch besloten om een GletscherPark Pas voor 10 dagen aan te schaffen. Dit is niet zo goedkoop maar nu kunnen we wel onbeperkt gebruik maken van alle liften in de nabije en wijde omgeving dus we halen dit er zo wel uit. Aangezien onze uitstapjes ook erg afhankelijk zijn van het weer is het niet altijd gemakkelijk om iets op voorhand te plannen en zo hebben we wat meer ruimte om zoveel mogelijk te zien en te doen. 
    Vandaag hebben we kennis gemaakt met het topje van de berg waarop ons vakantiehuisje gelegen is nl de Hochzeiger. 
    Het is slechts een 7-tal minuutjes wandelen van ons huisje om de Hochzeiger Bergbahnen te bereiken dus het is echt de moeite om deze berg eens een bezoekje te brengen. 



    Ons huisje ...

    uitzicht vanop het terras

    We werden niet alleen verwelkomt door dit plantje maar ook door een ontzettend lieve gastvrouw'Indra' die ons helpt waar nodig is! Ons kindjes mogen zelfs in haar tuin gaan spelen (op de trampoline) en ze geeft goede raad waar nodig is. 





    Nand in het zetelliftje

    En als je goed kijkt zie je Nette en Stijn zitten ... toch wel spannend zo'n open zetellift.

    enkele cijfertjes van onze wandeltocht:
    wandelafstand: 7 km (3.5 uur)
    stijgen: 300 m
    dalen: 600 m


    Net voor de aanvang van onze eerste wandeling!

    En al snel leek het een heel avontuurlijke wandeling te zijn met veel stenen, rotsen, ...









    sneeuw



    We waren echt onder de indruk van ons Nette. Zij liep steeds vooraan en was echt niet bij de houden. Ik weet niet welke pilletjes zij geslikt heeft maar hier kan ze duidelijk haar energie kwijt. Ze noemde zich de beste bergbeklimster (stoefer vond Nand) en ging er als een speer vandoor. Zo goed als niet gezeurd dus het was heel aangenaam wandelen. Misschien moeten we in ons tuintje ook een bergje aanleggen ... echt wel een goede reden om hier eens over na te denken.  Wink  Hopelijk kan ze haar goed wandelhumeur en haar tempo nog 9 dagen volhouden. 
    En dit was meestal de wandelvolgorde: Nette liep naar boven, dan Stijn gevolgd door Nand en ons moemoe die sloot het rijtje af (vanaf dag 1 heb ik mijn naam al gemaakt maar mijn leuze is 'alles op't gemakske')


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs