Gisteren hebben we een ongelukje gehad. Gelukkig heb ik alleen een blauwe neus en een lipje die wat open ligt. Maar ondertussen kruip ik al weer vrolijk rond en geef me er zelfs applausjes voor.
Volgende week wordt ik 10 maanden oud, hoog tijd om eens wat kruippogingen te ondernemen. Het lukt nog niet zo goed, maar we komen er wel. En je wordt daar echt geweldig moe van.
Op oudejaarsavond hebben we feest gevierd bij tante Sara,nonkel Kim en nichtje Lani. Ik ben zelfs samen met Lani in badje geweest, superpret. Ik was ook wel een beetje ziekjes . Daarom even aerosollen voor het slapengaan. En daar wordt ik zooooo moe van.
Vandaag ben ik samen met mammie en pappie naar de Kerstmarkt in Geel geweest. Het was berekoud maar gelukkig was ik lekker warm aangekleed. En dan kreeg ik ook nog een leuk cadeautje van mammie en pappie.
Vandaag werd ik wakker en wat zag ik: een tafel met speelgoed en lekkers!! Ik kreeg mijn eerste laptop en vond het geweldig. En stiekem heb ik ook geprobeerd een stukje chocolade te eten
In het weekend van 05 september zijn we zijn met tante Sara, nonkel Kim en nichtje Lani naar een vakantiepark in Kamperland (nl) geweest. We hebben daar veel plezier gehad en ik ben voor de eerste keer in een zwembad geweest. Helaas zijn hier geen fotootjes van
Vandaag is onze Toon voor de eerste keer naar zijn creche gegaan. En hij heeft het erg goed gedaan. Flink gegeten, goed geslapen en veel gespeeld!! Hopelijk vind hij het morgen net zo fijn. PS. Ook mama en papa hebben het overleefd
We hebben een druk maar tof weekend achter de rug. Vrijdag een matchke gaan tenissen met Raf en 's avonds een erg lekkere bbq bij Raf. In fijn gezelschap en met veel specialekes op de bbq (een hele kip met een blikske bier in zijn gat roken op de bbq is super lekker). Zaterdag naar Kim, Sara en Lani. De papa en Kim moesten de hele namiddag fifa spelen en dat terwijl de mama's en de kindjes in het zwembadje speelden. En 's avonds weer een bbq'ke, nu bij opa en oma in Tremelo. En zondag naar Folkwoods in Eindhoven: Toon's eerste echte festival. Folkwoods is een familievriendelijk folkfestival in een mooie omgeving (midden in de bossen) en met een erg relaxte sfeer en nie teveel volk (ca. 1500 bezoekers). Onze Toon vond het weer allemaal geweldig. En omdat we toch bezig waren met primeurs voor Toon heeft hij vanmiddag ook zijn eerste groentepap uit een potje gegeten, op de festivalweide. En hij vond het heerlijk (gelukkig maar). En na dit weekend is het nog niet gedaan. We verlengen de pret nog zeker met twee dagen. Morgen bbq bij de oma en opa in Genebos en dinsdag met Sara, Kim en Lani naar dierenpark Paradisio.