Beste expeditieleden,
Zoals jullie wellicht weten zijn onze gidsen Luc en Katia nu reeds een hele week bezig in de bergen met een groep van de CM.
Tot nu toe is alles goed verlopen,... alhoewel... vandaag kregen we volgend bericht binnen van Benny:
Beste vrienden
NIEUWS UIT CHAMONIX!!!
De tweede groep van CM ging vandaag
naar de gletsjer en .... ja hoor!!!
Wat ooit moest gebeuren is vandaag
gebeurd.
De groep staat boven aan de
Montenvers vertrekkensklaar om de ladders te doen en Luc stelt vast dat ...
HIJ ZIJN HELM EN
KLIMGORDEL BENEDEN IN DE JEEP HEEFT LATEN LIGGEN !!!!
Dit zullen we hem toch wel de rest van zijn dagen moeten helpen onthouden, dat dit gebeurd is!
Grtz
Benny
Mogen we iedereen van de expeditieleden oproepen om Luc elke dag te helpen herinneren aan: ten eerste het feit dat dit gebeurd is en ten tweede dat hij het niet vergeet als hij met ons meegaat! Herinneren jullie je nog zijn woorden toen we zijn gaan rotsklimmen in Sy? "Ik, Luc, beloof dit jaar steeds mijn helm te dragen!"
Tja, dat zullen we hem dus nog eens goed moeten inpeperen en mocht hij toch eens zijn helm vergeten, laten we dan afspreken dat hij ieder van ons moet trakteren! Wat denken jullie? Een goede deal?
Groetjes,
|