Met mij alles ok! Heb veel meer energie dan vroeger! Heb 't gevoel dat ik meer zin heb om vanalles te ondernemen en ik denk persoonlijk dat mijn broeken reeds iets losser beginnen te zitten! JOEPIE!!! Mijn coach begeleidt me prima en heeft me erop gewezen om ook aan lichaamsbeweging te doen... niet evident voor mij! Maar ik heb het er voor over! Zal binnenkort eens beginnen met start-to-run! Evi Gruyaert in mijn oren die mij commandeert wat ik moet doen!!! Voor diegenen die trouwens dezelfde coach willen als ik... ga naar: www.gemakkelijkafslanken.be
Ben ondertussen naar "Inception" gaan kijken! DE MAX van een film! Ik kan hem aan iedereen aanraden!
Ondertussen reeds enkele dagen bezig en ben na het proefpakket met een volledig Herbalifeprogramma gestart, zijnde aloë vera planten concentraat, thee, 2 shakes per dag en ook vezels, multivitamine EN CELL-U-LOSS want die zou mijn centimeters aanpakken en tevens mijn cellulitis kunnen verminderen... Ben eens benieuwd! Voel me wel goed: heb veel meer energie dan vroeger en ik kan ook makkelijker naar't groot toilet gaan! OOK ALTIJD MOOI MEEGENOMEN. Heb wel 't gevoel dat ik in goede handen ben... Mijn coach heeft me opgebeld om te vragen hoe ik me voel e.d. Dus totnutoe geen klachten over Herbalife!
Ga vanavond eens naar de cinema gaan! Heb gehoord dat Inception zo goed is en DiCaprio is toch wel een van mijn favoriete acteurs... Ik vond hem geweldig in The Departed en Shutter Island. LEO RULES!