Europese Projectwerking
middenschool Heilig Hart
Hallo iedereen, welkom op de blog van 'Europese Projectwerking', middenschool Heilig Hart in Bree. Op deze blog zal je meer te weten komen over dit vak, onze contacten met andere scholen, en nog veel meer!! We zullen ook geregeld de laatste Europese nieuwtjes op deze blog zetten. Vertel deze website aan iedereen die je kent!! Daaaaaag, de redactie van EP Dries, Brian en Pieter-Jan!
Inhoud blog
  • Veiligstellen van de Europese energievoorziening - Hoofdinhoud
  • De Arabische Europese liga protesteerd tegen conflict in Gaza
  • Regeringen gaan overleggen over autosector
  • mini-Europa
  • Platini wil WK 2018 naar Europa halen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    26-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa investeert in milieuvriendelijke auto's
    Alle Europese overheidsdiensten zullen vanaf 2010 alleen nog milieuvriendelijke auto's aankopen. Dat heeft het Europees Parlement beslist.

    Bij de aankoop van nieuwe voertuigen zullen de lokale, provinciale, regionale en nationale overheden voortaan rekening moeten houden met 3 factoren: het energieverbruik, de CO2-uitstoot en de uitstoot van schadelijke stoffen.

    270.000 voertuigen per jaar

    Elk jaar kopen de overheden in de EU in totaal ongeveer 270.000 voertuigen aan. Zo rijdt één derde van de autobussen voor de overheid. De overheden kunnen het goede voorbeeld geven en gebruik maken van schaalvoordelen voor de autoconstructeurs.

    Dit verslag werd gevonden door Leen Gysen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (7 Stemmen)
    26-10-2008, 00:00 geschreven door heilighart  
    22-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa warmt het snelst op!!!
    Europa warmt sneller op dan de rest van de wereld.
    Dat werd bekendgemaakt door resultaten van het Europese milieuagentschap.
    Dit is gevestigd in de Deense hoofdstad Kopenhagen.
         De temperatuur in Europa stijgt gemiddeld 1°C terwijl het in een evenlange tijdsperiode in de rest van de wereld de temperatuur maar 0,8°C stijgt.
         De Europese gletsjers zijn sinds 1850 voor 2/3 verdwenen, in landen rond de Middellandse Zee - zoals Spanje, Italië en Griekenland- valt er 20% minder regen dan in de vorige eeuw!!

    Dit verslag werd geschreven door Dries Mockers.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (7 Stemmen)
    22-10-2008, 15:23 geschreven door heilighart  
    Archief per week
  • 16/02-22/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 03/11-09/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs