WELKOM OP MIJN BLOG !
Inhoud blog
  • PAASFEEST BIJ OKRA WINGENE.
  • DOKTER, IK BEWEEG WEER!
  • DANSCLUB BLIJF JONG EN FIT FEEST!
  • NIEUWJAARSBIJEENKOMST OKRA WINGENE.
  • NIEUWJAARSWANDELING.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Team Okra Wingene
  • Jaarprogramma 2024
  • Wandelkalender 2024
  • bloggen.be

    Privacyverklaring ledengegevens Okrasport+. OKRA-SPORT+ trefpunt Wingene bewaart enkel de gegevens die ze van jou ontvangt bij het afsluiten van je lidmaatschap (naam en adres, geboortedatum, contactgegevens als je deze doorgaf). Deze gegevens worden opgeslagen in de beveiligde databank van OKRA-SPORT+ Haachtsesteenweg 579 1030 Brussel. De gegevens worden tot maximum 5 jaar na het stoppen van het lidmaatschap bewaard. De gegevens worden gebruikt voor: • De ledenadministratie. • Het bezorgen van het ledenblad, de uitnodigingen voor de activiteiten, de nieuwsbrieven van onze afdeling. • De ledenverzekering. Als je je gegevens wil inkijken of verbeteren, kan dit steeds online http://mijnledenbeheer.okrasportplus.be of via mail aan Vandycke Erik erik.vandycke1@telenet.be van de databankverantwoordelijke. OKRA-SPORT+ trefpunt Wingene verklaart hierbij de Europese Verordening 2016/679 rond de bescherming van persoonsgegevens na te leven.
    22-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEST-VLAANDEREN BLIJFT BEWEGEN.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Donderdag 16 mei ging het groot West-Vlaams sportevenement “West-Vlaanderen blijft bewegen” door in Pittem. Hierdoor had de sportdienst van Pittem twee weken na mekaar de handen vol om de vele sportieve senioren te ontvangen. Op dinsdag 7 mei een 400 tal fietsers van Okra uit de regio Tielt en op donderdag 16 mei een duizendtal sportievelingen van alle aard, wandelaars, fietsers, dansers enz… uit de hele Provincie.

    De groepen werden heel zorgvuldig opgedeeld in verschillende afstanden. Vanaf 17:00 kwamen de eerste sporters binnen in de grote tent om hun aandenken in ontvangst te nemen en te genieten van een lekker fris biertje. Vanaf 19:00 werd een mooi samengesteld bord met frietjes opgediend. Daarna was nog gelegenheid om een danspasje te plaatsen maar omstreeks 19:45 zijn we dan terug richting Wingene vertrokken. Het was weer eens een heel leuke en ontspannende dag geweest!


    22-05-2019 om 21:57 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REGIONALE FIETSHAPPENING.

    Met 45 fietsers trok Okra Wingene dinsdag 7 mei naar de regionale fietshappening in Pittem. Het droge weer was van de partij en zodoende konden we de twee door Okra Pittem uitgestippelde lussen op een rustige manier affietsen. Het was een heel goede organisatie waar alle deelnemers van de voorziene sneukels genoten hebben. Bij thuiskomst hadden we zo’n 45 km op de teller staan.

















    10-05-2019 om 00:00 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FIETSENWIJDING.

    Bij een frisse temperatuur en een wat mindere opkomst werd op maandag 06-05 de fietsenwijding gehouden door diaken Danny. Alle groepen van Okra en Femma stonden op één rij op de parking van de Feniks. Na een kort gebed dompelde Danny de borstel diep in de emmer zodat iedereen meteen goed ingezegend werden. En terug de baan op konden in de hoop het hele jaar mooie ritten af te leggen in veilige omstandigheden en goed terug thuis aan te komen.












    07-05-2019 om 22:08 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LENTEFEEST BIJ OKRA.

    Op woensdag 17 april werd naar jaarlijkse gewoonte in de goede week het paasfeest georganiseerd door Okra Wingene. Bij het binnenkomen werd aan de deur een kaartje met daarop de overleden Okraleden van 2018 en een palmtakje overhandigd. Een kleine 300 aanwezigen konden voor de eucharistie begon genieten van een warme koffie en paaseitjes. Daarna startte de eucharistieviering met communie. Rond 15:00 kon het vijfkoppig dansorkest “De Kringband” de aanwezigen verwennen met heerlijke dansmuziek. In de pauze kon men genieten van koffie met paashazen. Er werd nooit zoveel gedanst als deze keer en verschillende aanwezigen vroegen naar meer dergelijk optreden.


















    24-04-2019 om 21:35 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEKKER ACTIEF HALFWEG.

    Na bijna zes weken is de activiteit “Lekker actief” goed op koers. Iedere week op donderdagvoormiddag wordt er met een 50 tal deelnemers een uurtje aan krachtoefening gedaan op maat van senioren. Dan geniet iedereen van een gratis lekkere koffie aangeboden door Okra Wingene om daarna nog een mooie wandeling te maken in ons mooi recreatiepark  in drie groepen, elk aangepast aan hun eigen niveau. Je ziet op de beelden dat de moedige deelnemers genieten van deze ontmoeting in aangenaam gezelschap. Wekelijks worden meer dan anderhalf miljoen stappen geteld!!!
















    04-04-2019 om 21:46 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JONG EN FIT FEEST!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vrijdag 22 maart kwam de dansclub “Blijf jong en fit” van Okra Wingene samen voor het jaarlijks feestje met een lekker etentje. De club bestaat intussen 23 jaar en blijft nog altijd groeien. Het is er fijn aanwezig te zijn op de tweewekelijkse bijeenkomsten en de sfeer is uitstekend. Wie ook wenst lid te worden en van leuke danspasjes te genieten in aangenaam gezelschap kan contact opnemen met Antoine Dedeyne-Andrea De Mil op het nummer 051/657016 of 0473/527457.


    24-03-2019 om 11:02 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lekker actief neemt een geslaagde start.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Donderdag 28 februari  is Okra Wingene gestart met zijn 12 weken lange activiteit “Lekker actief”. Het werd meteen een heel geslaagde start met 51 deelnemers. De eerste dag werden alle nodige formaliteiten opgemaakt, staplengte van de deelnemers gemeten, weekactiviteiten en vermoeidheid genoteerd om ten slotte een instapniveau van elke deelnemer te bepalen. Ale gegevens werden ingebracht in de ontvangen digitale stappenteller. De tweede week kwam dan een voedingsdiëtiste  Marica Declerck van Moorslede langs om ons een heel uitgebreide uiteenzetting te geven over de voedingsdriehoek en gezond leven. Naast bewegen en het doorbreken van langdurig zitten is gezonde voeding de derde pijler op weg naar een gezonde levensstijl. Maar… eten we dan onvoldoende gezond? Het antwoord is “ja”.

    Hoewel ouderen op vlak van consumptie van fruit en groenten beter scoren dan de jongere leeftijdsgroepen blijkt toch dat een grote meerderheid de aanbevolen norm niet haalt. Uit een gezondheidsenquête blijkt dat in het Vlaams Gewest in de leeftijdsgroep van 65-74 jaar 16% en in de leeftijdsgroep van +75 jaar slechts 8% de aanbevolen hoeveelheid dagelijks fruit en groenten eet. Wat de consumptie van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid water betreft is het percentage het laagst (24%) in de oudste leeftijdsgroep. De voedingsdeskundige vertelde ons alles over de nieuwe voedingsdriehoek en het leren lezen en interpreteren van etiketten.

    Vanaf de derde week en dan voor 10 weken na mekaar starten we met de bewegings- en krachtoefeningen waarna gewandeld wordt in drie groepen volgens aangepast niveau en begeleidt door een deskundige wandelverantwoordelijke. Vanaf dan wordt verwacht dat elke deelnemer elke dag zijn vooropgesteld doel wandelt en noteert op de juiste fiche aan de hand van de digitale stappenteller. We wensen de deelnemers alvast veel moed toe!


    14-03-2019 om 20:19 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op bezoek bij de Creawerking van Okra Wingene.

    Op de foto’s zie je de bloeiende Creaklub van Okra Wingene aan het werk. In een ontspannen sfeer kan je er allerlei knutsel- haak- en breiwerken aanleren terwijl je een gezellig babbeltje slaat en geniet van een lekker koffietje.

    Of je leert er originele kunstwerken maken zoals de kikkers op de foto te zien.

    De Crea komt elke laatste dinsdagnamiddag van de maand samen, ook in juli en augustus in het cafetaria van de Tuimelaar. Kom gerust vrijblijvend een kijkje nemen. Wens je ook aan te sluiten bij deze handige Creaklub neem dan contact op met Rosie Vanwalleghem tel. 0476/429048 of Gerda Van Severen 051/656300 – 0496/781063  email: gerdavanseveren@telenet.be










    09-03-2019 om 12:47 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEKKER ACTIEF.





    “Lekker actief” brengt 50 mensen aan het sporten!

     

    Al enkele maanden lees je in verschillende tijdschriften over “Lekker actief”. Dit is een bijzonder groot project die Okra Nationaal op zich genomen heeft, gesteund door de Vlaamse overheid en verschillende organisaties.

     

    Okra Wingene met zijn 750 leden, waarvan 270 aangesloten bij Okra-Sport kon geen nee zeggen tegen de medewerking aan zo’n fantastische uitdaging. Wij zijn dan ook fier te kunnen meedelen dat we met enkele mensen van Okra Wingene de opleiding gevolgd hebben en klaar staan om dit project te mogen begeleiden. We kunnen ook meedelen dat dit sportief gebeuren plaats vindt in medewerking met de sportdienst van Wingene en Sport Vlaanderen.

     

    Wij kunnen rekenen op een ruime belangstelling (50 deelnemers). Proficiat aan al deze mensen die zich ingeschreven hebben voor dit project “Lekker actief”. Het zal zeker lukken wanneeer deze beslissing gebaseerd is op eigen overtuiging en vastberadenheid deel te nemen voor de eigen gezondheid en dit 12 weken lang vol te houden. Het heeft geen enkele zin deel te nemen als je niet van plan bent 12 weken vol te houden. Daarna wordt tijdens een feestelijke afsluiting de getuigschriften uitgereikt. De 12 wekelijkse bijeenkomsten zijn gepland in de polyvalente zaal De Tuimelaar en starten wekelijks vanaf donderdagvoormiddag 28 februari van 9:00 tot 11:00.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     






    18-02-2019 om 10:19 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWJAARSBIJEENKOMST.

    Dinsdag 22 januari werden alle contactleden en bestuursleden van Okra Wingene hartelijk ontvangen op de jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst. Dit was  in de eerste plaats als bedanking voor het vele werk die gedaan werd tijdens het voorbije jaar. Teamleider Vermeersch Willy bedankte hen voor dit vele werk. Er werd ook afscheid genomen van Braeckevelt Lucrèse die jarenlang de Okra-magazines aan huis bracht alsook iedere donderdag zeer behulpzaam was tijdens de kaartnamiddag. Bedankt Lucrèse en hopelijk mag je nog vele jaren in goede gezondheid van je pensioen genieten! Penningmeester Agnes gaf hierna nog een uitgebreid verslag over inkomsten en uitgaven voor Okra en Luc Spriet kondigde “Lekker actief” aan die start op donderdag 28 februari voor 12 weken lang. Na het lekker etentje werd traditioneel nog een mooie groepsfoto genomen. En alle bestuursleden mochten nog van onze dappere secretaris Freddy een mooi jaarboek met het ledenbestand meenemen naar huis.










    22-01-2019 om 18:42 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KERSTFEEST 2018.

    Het sfeervol kerstfeest van Okra Wingene vond plaats op vrijdag 19 december in de Verrekijker. Vanaf 12:30 gingen de deuren open voor de meer dan 300 aanwezigen. Ze werden verwelkomd met een frisse aperitief of fruitsap.

    Na een passende bezinningsdienst door diaken Danny Vandenbroucke, bijgestaan door vier dames, Francine Braeckevelt, Maria Depypere, Margriet Spruytte en Agnes Deblaere was het tijd voor de ontspanning gebracht door  Chris en Chris. Tijdens de pauze werden de aanwezigen verwend met koffie en lekkere taart. Het was opnieuw een heel gezellige namiddag in de stemming van Kerstmis. Het was ook de laatste bijeenkomst van het jaar 2018. Ik wens dan ook langs deze weg alle leden een Vrolijk Kerstfeest en een heel Gelukkig en Gezond Nieuwjaar.




























    19-12-2018 om 21:37 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ONTVANGST JUBILARISSEN.

    Vrijdag 7 december bracht het Okra-team van Wingene hulde aan de jubilarissen van het tweede semester 2018. Teamleider Willy Vermeersch bracht een passende tekst en dankwoord  voor deze trouwe Okraleden. Ze konden genieten van taart en koffie met daarna nog een fris drankje. Ze mochten dan ook nog een mooi geschenk in ontvangst nemen.

    Van links naar rechts met ernaast het aantal jaren gehuwd: Guido Detombe-Bernadine Missant (50), Remi Lambert-Alma Vancolen (60), Willy Brengman-Clara Peeters (50), Julien Vandoorn-Monique Naessens (50), André Vande Kerckhove-Andrea Vandekerckhove (60), Silvain Clinckmaillie-Christiane Dewit (50), Raoul Deblaere-Paula Snauwaert (60), Joseph Verhelle-Gerarda Delodder (50)






    07-12-2018 om 22:04 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA FIETSCLUB HULDIGT ZIJN KAMPIOENEN.

    Op vrijdag 30 november was het feest bij de fietsersgroepen van Okra Wingene. Ze hielden namelijk een gezellige bijeenkomst met een etentje om de fietserskampioenen van het afgelopen jaar te vieren.

    De groep A reden dit jaar 3632 km bijeen in 43 ritten aan een gemiddelde snelheid van 26 km/u. De groep B fietsten 3091 km in 44 ritten aan gemiddeld 22 km/u en de groep C ten slotte reden 2474 km ook in 43 ritten aan 18/19 per uur. Bij de A’s werd Martens Eddy kampioen, bij de B’s werd het Bousson Gabriël en bij de C’s De Bruyne Eric. Proficiat aan deze mensen!

    Wie ook graag zou aansluiten bij één van deze groepen kan zich aanmelden iedere maandagnamiddag om 13:15 op de parking van de Feniks. Voorwaarde is lid zijn of worden van Okra en Okra-Sport+.


















    07-12-2018 om 21:02 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WANDELEN MET GESELLE.
    Vrijdag 9 november organiseerde Okra in samenwerking met Geselle een wandeling vanuit Amphora. Het weer was uitstekend waardoor de mensen gelukkig waren eens naar buiten te kunnen komen. 's middags waren 45 mensen blijven eten waarna een dansoptreden plaats vond in de inkomhal van het Rust- en Verzorgingstehuis. 













    11-11-2018 om 10:14 geschreven door ERIK  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Agenda


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Startpagina !

    Archief per week
  • 25/03-31/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 26/02-03/03 2024
  • 22/01-28/01 2024
  • 01/01-07/01 2024
  • 18/12-24/12 2023
  • 11/12-17/12 2023
  • 27/11-03/12 2023
  • 20/11-26/11 2023
  • 23/10-29/10 2023
  • 16/10-22/10 2023
  • 02/10-08/10 2023
  • 25/09-01/10 2023
  • 18/09-24/09 2023
  • 04/09-10/09 2023
  • 07/08-13/08 2023
  • 17/07-23/07 2023
  • 10/07-16/07 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 12/06-18/06 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 22/05-28/05 2023
  • 08/05-14/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 17/04-23/04 2023
  • 03/04-09/04 2023
  • 20/03-26/03 2023
  • 06/03-12/03 2023
  • 23/01-29/01 2023
  • 02/01-08/01 2023
  • 19/12-25/12 2022
  • 12/12-18/12 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 24/10-30/10 2022
  • 17/10-23/10 2022
  • 26/09-02/10 2022
  • 19/09-25/09 2022
  • 12/09-18/09 2022
  • 05/09-11/09 2022
  • 08/08-14/08 2022
  • 11/07-17/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 23/05-29/05 2022
  • 09/05-15/05 2022
  • 02/05-08/05 2022
  • 18/04-24/04 2022
  • 11/04-17/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 24/01-30/01 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 10/01-16/01 2022
  • 08/11-14/11 2021
  • 27/09-03/10 2021
  • 13/09-19/09 2021
  • 06/09-12/09 2021
  • 16/08-22/08 2021
  • 26/07-01/08 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 16/11-22/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 16/03-22/03 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 17/12-23/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 18/12-24/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014

    Startpagina !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs