E&C in Californie
Inhoud blog
  • Dag 19, Santa Monica Laatste dag
  • Dag 18, Santa Barbara
  • Dag 17, Solvang
  • Dag 16, Hollywood en omgeving
  • Dag 15, Beverly Hills
  • Dag 15, Malibu
  • Dag 15, Cars
  • Dag 14, Terugrit Santa Monica en bezoek Venice Beach
  • Dag 13, Hoover Dam, Boulder City
  • Dag 13 ,Grand Canyon
  • Dag 12, Monument Valley
  • Dag 11, Bryce Canyon
  • Dag 10, Zion National Park
  • Dag 9 Las Vegas dag 2
  • Dag 8 Las Vegas Dag 1
  • Dag 7, trip naar Las Vegas via Deadt Valley
  • Dag 6 Sequoia 2e dag
  • Dag 5 Sequoia 1ste dag
  • Dag 4 Long Beach
  • Derde dag in LA
  • We zijn aangekomen
  • Eens aangekomen ????
  • Vertrek komt dichter

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    20 daagse rondreis
    13-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 12, Monument Valley

    Na het ontbijt, waarbij we de plaatselijke regels van het saloon volgen, brengt een rit van 450 km ons naar het volgende Nationaal Park, de wegen zoeven onder de Chevy onderdoor, met zijn 2.4 cc benzinemotor halen we een gemiddeld verbruik van 6.7 liter wat zeer aanvaardbaar is, de brandstofprijzen die men hier betaalt zijn ook prettig, met 0.75 euro of  29.5 oude Belgische frank is het voordelig tanken.

    Op de middag komen we aan in Monument Valley gelegen in Arizona, meteen de vierde staat die we aandoen, en bekend om zijn massieve rotsmassa's die boven de prairie uitsteken en uitgebaat wordt door de Navajo indianen. Een rondrit van 17 mile op onverharde wegen liet ons toe om al het moois te bekijken Wij kennen Monument Valley vooral uit de oeroude klassieke westerns, John Ford, Sergio Leone om er maar een paar te noemen hebben hier films geregistreerd. Ik voelde mij Billy the kid, of één van de Daltons. Ik zag de Indianen bovenop de rotsmassa's de postkoets begluren die werd begeleid door John Wayne, of was het nu "Once Upon A Time In The West" waar ik mij in bevond. Nog een geluk dat ons Carine erbij was om mij terug op de grond te zetten.

    Morgen staat de Grand Canyon op het programma, (met of zonder persluchtWink)

























    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Laatste dag, we zullen het missen


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 15/04-21/04 2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs