Dagboek van een ontsnapte jong turkse terroriste in bananenland Belgie hallo lievelingen , ik ben een veelbelovende jonge terroriste en ben op wandel in jullie landje !Ik ben momenteel vergezeld van mijn 2 kornuiten Ali B en Ali c die mij uit de klauwen van de politie moeten trachten te houden.Als ik ooit word opgepakt beloof ik dat meteen een nieuw blog aanmaak , te weten : Erdal blijft thuis ! Surft u ook eens naar www.bloggen.be/wernergaatopstap ?
27-04-2006
Op stap naar Polen
Hey poezekes Ik moet hier toch een beetje beginnen opletten met mijn blogske ! Nauwelijks had ik hier vermeld dat onze 17-jarige Pool bij ons in Westende zat of hij vertrok al spoorslags naar Polen waar hij werd opgepakt . Het resultaat is dat de Ali's mij nu ook al beginnen te wantrouwen ; die Fehrye werkt toch ook al niet voor de staatsveiligheid zie je ze zo denken . Enfin , het resultaat is dat we weer eens kunnen verkassen met onze caravan en dito Lada , naar Litouwen dit keer .
Ik heb trouwens weer een nieuwe uitdrukking uitgevonden : " zeg het met een Pool " ! Vele poezelige groetjes van jullie Fehrye !
Wisten wij het niet , wisten wij het niet ?Reeds één dag voor de Belgische pers en gerecht berichtten over het euvel dat ze met zijn allen op zoek zijn naar een 17-jarige Pool wist dit blogsken reeds zijn juiste leeftijd en lokatie te bepalen , lees maar eens hieronder ! zoals ik al zei : je moet de waarheid kennen om te kunnen liegen !
we zijn net aanbeland op kamping westende in Westende , vergezeld van een oost-europese caravan en een voortvluchtige 17-jarige Pool die door de Belgische pers en gerecht als een noord-afrikaanse tiener word omschreven .
Ali B. is nog steeds wantrouwig na zijn vorige ervaringen in Belgie , wat nog versterkt word door de mathematische berekeningen van Ali C. Volgens Ali C. zijn van de kleine 30.OOO Belgische politiemannen statistisch 10 % of een kleine 3000 van hen homo .
Dit betekent dat deze 3.000 dus wel mannen , maar géén vrouwen mogen fouilleren . Volgens Ali B. zijn er van de kleine 30.000 politiemannen zo'n kleine 30.000 homo's die aldus volgens de wet wel mannen , maar geen vrouwen mogen fouilleren , voldoende om Ali B. met een rondtollende blik te laten rondlopen .
What for the hell is going on in this country , merkte Adam G. , onze 17-jarige Pool op , waarna hij samen met de Ali's hun zandkasteel ging verderbouwen op het Sint- Laurens strand in Westende .