Inhoud blog
  • Week 3 in Poitiers!
  • Week 2 in Poitiers!
  • Zondag 11 januari 2015
  • Maandag 5 januari 2015
  • Zondag 4 januari 2015
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Poitiers
    Erasmus Poitiers
    03-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 3 januari 2015

    De volgende dag zijn we er meteen terug ingevlogen: bushaltes en –uren uitzoeken, een bezoekje brengen aan het stadscentrum van Poitiers,… Dit kostte papa bloed, zweet en tranen (figuurlijk natuurlijk J) omdat in het stadscentrum bijna alle straten enkele richting zijn en onze gps hier duidelijk niet van op de hoogte was, haha! We zijn dus heel lang onderweg geweest en zijn door een aantal straten ook wel meer dan één keer gereden.

    Na het eten van een broodje/slaatje gingen we langs bij l’office du tourisme om een plan te vinden van de bus die ik zal moeten nemen. (lijn 11) Er waren tientallen plannen te vinden van elke buslijn, behalve lijn 11! Uiteindelijk hebben we gelukkig toch nog een plannetje kunnen vinden dankzij de vriendelijke en behulpzame bevolking van Poitiers!

    ’s Avonds zijn we op tijd terug naar het kot gegaan omdat ik een zware verkoudheid had. Met z’n vieren een soepje en een ‘uitsmijter’ gegeten en daarna op tijd in bedje!

    03-01-2015 om 00:00 geschreven door Eline Van Ginderen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    02-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag 2 januari 2015

    Vrijdag 2 januari 2015 vertrokken we rond 7u ’s morgens richting Poitiers. Het rijden viel heel goed mee: geen files, weinig stoppen, veel slapen op de achterbank J,… Rond 16u30 kwamen we dan eindelijk aan in Poitiers! We reden meteen door naar mijn kot. Dit zag er vanaf het eerste moment heel goed en praktisch uit! Elk plaatsje is benut en de kamerindeling is ook heel gezellig! (zie foto’s) Na het uitladen van de koffers reden we meteen door naar de supermarkt om inkopen te doen. Daarna zijn we een hapje gaan eten met z’n vier (mama, papa, Bjarne en ik): biefstuk met frietjes! Jaja, ik ben en blijf toch nog steeds een échte Belg ;-).

    02-01-2015 om 00:00 geschreven door Eline Van Ginderen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)


    Archief per week
  • 26/01-01/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs