Inhoud blog
  • Inschrijven september 2015
  • Nieuw! Cyclus januari 2015
  • Laatste nieuws vanaf 15 september
  • Begin van ons mountainbikeparcours (Door Lily).
  • lesdagen september 2014
    Dit is een open blog. Wil jij ook uw tekst hier. Geef dan even een seintje.
    Zoeken in blog

    Foto
    Categorieën
  • Kristien Nelen (1)
  • MTBSNK (mountainbikeschool) (7)
  • Emversport Sport/Massagedienst (Gratis)Trainingschema's en persoonlijke begeleiding. Info over de Mountainbikeschool Noorderkempen..
    Laatste nieuws
    22-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Massagedienst


     

    Massage

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

                                                    
    Sportmassage-Magnetische therapie-Electrostimulatie
     

    Ten eerste wil ik stellen dat de masseur het gevoel moet in zijn handen hebben om bepaalde plaatsen op het lichaam goed aan te voelen. Een goeie masseur zal je op voorhand weten te zeggen waar zich bepaalde plaatsen bevinden die extra moeten behandeld worden. Men heeft dat, of men heeft dat niet...

     

    Massage is de  manipulatie van  lichaamsdelen. In hoofdzaak de spieren. Dit om het zenuw en spierstelsel, alsmede de bloedsomloop gunstig te beïnvloeden. Een massage wordt meestal met de handen uitgevoerd maar kan ook met de onderarmen, ellebogen, knieën en zelfs voeten gedaan worden.

    Omdat wij meestal sportmassages geven wordt dit meestal uitgevoerd met de handen en onderarmen.

    Iedereen die regelmatig aan sport doet, zowel de recreatieve sporters als degenen die sporten op een hoger niveau, kunnen veel baat vinden bij sportmassage.

    Diegenen die een sportmassage ondergaan zullen merken dat hun kracht, snelheid en flexibiliteit toenemen en dat ze sneller herstellen, en er een betere soepelheid te merken valt in hun spieren. Hun huid daarmee zachter en sterker wordt.

    Wij gebruiken natuurlijke oliën. Waaronder de zelfgemaakte St. Jansolie en lavendelolie.

    Extra.

    Ikzelf kan u de warmte uit mijn handen laten voelen, door uzelf niet aan te raken. Een soort stralingsenergie, ook wel magnetische straling genoemd. Magnetiseren is het doorgeven van energie met als doel het herstellen van de energiebalans bij mens, dier en plant.

    Magnetiseren is, het geven van liefdevolle energie, het herstellen van evenwicht tussen lichaam en geest.

    Massage met witte olie

    Ook doen wij massage met WITTE OLIE. Vooral blessures van de achillepees hebben er baat bij. Ook hielspoor kunnen wij hiermee verzachten.

     

     ***Maar wij gebruiken in combinatie ook hot stones! (warme stenen).

     

    Hot Stone therapie is een warmte massage, een weldaad voor lichaam en geest. De warmte van de stenen dringt diep door in de spieren en zorgt voor een diepe relaxatie terwijl de druk van de stenen zorgt voor een ontspannen gevoel op de spieren.

    Mede met behulp van de warmgevende St. Jansolie beleef je een heel ontspannen gevoel.

    Vele sportmensen vinden het een waauw gevoel!

    Het is een krachtige en diepe massage. Hot Stone massage is dan ook zowel bij mannen als bij vrouwen erg geliefd.

     

    Hot stones massage wordt gebruikt bij onderhande.

    stress-spierproblemen-spanningen-reuma- slechte doorbloeding enz.

    22-08-2013 om 00:00 geschreven door Massage.  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 06/04-12/04 2015
  • 24/11-30/11 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 23/09-29/09 2013
  • 19/08-25/08 2013

    Foto

    Stuur ons een mailtje

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Mijn favorieten
  • Kristien Nelen
  • MTB Lily

  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Blog als favoriet !


    Foto

    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben Emiel, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Mieleke.
    Ik ben een man en woon in Wechelderzande (België) en mijn beroep is Personal Taxi/gepensioneerd.
    Ik ben geboren op 23/03/1949 en ben nu dus 76 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Sport, film, Massage.
    Was jeugdsportbegeleider bij het Kempens Wielerverbond. Daarna bij Hoboken wac. Nu ben ik secr. bij de MTBSNK

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs