Inhoud blog
  • Paragliden en ratten in mijn bed..
  • Dat er nog meerdere volgen!
  • Five days of trekking here I come!!
  • Start antibiotica, vertrek naar Chitwan en gymen in de middag in zomerse temperaturen ...
  • Einde van de eerste stage...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Emma's verhaal in Nepal
    Mijn dagboek
    02-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Five days of trekking here I come!!
    Namaste mijn lieve lezerdjes Cool

    Jaja in een paar uren vertrek ik op trekking. Gepakt en gezakt ( hoogstwaarschijnlijk weer teveel mij kennende Shocked )
    Ik heb er echt zin in, nog nooit een trekking gedaan dus het kriebelt echt in de buik om te vertrekken, IK GA OP AVONTUUR Razz !!!!
    Voor de mensen die mij wat willen volgen dag per dag hier onze route.
    Ik vertrek met de bus van Pokhara tot in Naya pull de dag zelf nog trekken we tot in Naya pull. De dag erna gaan we door naar Gorepani en dan naar Tadanpani. Dit is nog niet zeker maar we denken het wel ;-) we hebben een gids bij ons he. hopelijk kunnen we iets van de warmwater bronnen doen. De voorlaatste dag gaan we naar Ganruk en dan de laatste dag terug naar Naya pull om zo een bus naar Pokara terug te nemen. De namen kunnen fout gespeld zijn, maar het is het gedacht dat jullie kunnen volgen he Wink .
    Veel te veel eten mee voor onderweg denk ik, knieverband gekocht voor de mindere knie maar hopelijk niets van last e Laughing .

    Ajah mijn avontuurtje naar Chitwan komt hier nu Twisted Evil .
    We hebben de eerste dag een wandeling in Sauraha gedaan naar het saaiste, kleinste en raarste museum ooit gegaan Shocked  We hebben een wilde olifant gezien en een krokodil. Een mooie zonsondergang gezien, ik ben nog iets verliefder geworden op het land Embarassed . Dan gegeten en zo moe als een hond.
    De dag erna zijn we op de olifanten gereden door de ''jungle''. We hebben zeker zotte dieren gezien hahaha!!! Een pauw, een hert maar wel 2 neushoorns. Dan hebben we met de olifanten kunnen zwemmen, normaal moesten we ze wassen ( wat we ook hebben gedaan :p) maar we sprongen ook in het water. Echt zalig moment, ik voelde me echt weer een kind, zot springen in het water, altijd verschieten als er een olifant beweegt :p!! en nog wat dingen, geen tijger gezien wat een teleurstelling was Crying or Very sad . Maar het feit dat ik daar al was en met olifanten heb gezwommen maakt voor mij alles goed!!

    Toedieloe zotte lezertjes en tot na de trekking Twisted Evil
    Vele zoentjes voor mijn leeskapoentjes


    Daarna

    02-04-2014 om 19:20 geschreven door emmavernimmen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs