De beste vriendin is op reis. De oceaan overgestoken, aan het genieten van het beloofde land. De foto's die ze doorstuurt doen dromen.
Ik vlieg mee de wereld rond: de noorse fjorden, het koude groenland, op naar het noorderlicht en de elanden. Een duikje onder de evenaar op zoek naar pinguins en emoes. Een stop in Noord-Afrika. De piramiden!
In gedachten kan ik die hele wereld aan,
Ik berg de reismicrobe terug op. In mijn allermooiste koffer leg ik ze voorzichtig neer. Ik neem me voor ze samen met de zoon en de dochter te openen. Op een mooie dag wanneer de reflux overwonnen is, de eerste stapjes zijn gezet.
Dan haal ik heel voorzichtig het slot terug van mijn valiesje. En laat ik die kriebels de vrije loop. Op zoek naar nieuwe avonturen!