Dagelijkse telling van de AEX volgens de Elliott wave theorie
07-01-2014
Overzicht van de Elliott Wave golfpatronen
Beste bezoeker,
Bent u onbekend met de Elliott Wave theorie en wenst u een overzichtje met alle mogelijke golfpatronen, stuur dan een mailtje naar elliottwave.golftelling@gmail.com en u ontvangt het overzicht kortelings in je mailbox!
Kleurencode en betekenis van de weergegeven Elliott Wave golven
Beste bezoeker,
Bent u onbekend met de Elliott Wave theorie of wenst u een overzichtje van alle kleurencodes en de betekenis van de weergegeven Elliott Wave golven (volgens tijdsschaal), stuur dan een mailtje naar elliottwave.golftelling@gmail.com en u ontvangt het overzicht kortelings in je mailbox!
Al jaren ben ik bezig met beleggen en speculeren op de beurs. Zo goed als alle technieken heb ik sindsdien toegepast (financiƫle analyse, technische analyse, NAIC, cyclus trading, enz...). Geen enkele methode gaf mij zoveel correcte (toekomstige) informatie over een beurskoers als de Elliott Wave golftheorie.
Het is mijn bedoeling om dagelijks na beurstijd mijn huidige golftelling voor de Nederlandse AEX-index op deze site te publiceren. Er worden geen aankoop- en verkoopadviezen gegeven. Deze service is initieel gratis.