ik wil je bedanken
dat je me wilde helpen
nu weet ik ,als ik problemen heb of zo
naar je toekan komen
bedankt dat je men vriendin wilt zijn
dikke warme knuffels vanwege mij xxx
awel we zijn nu 4 maanden ver , de tijd is rap gegaan .
het is bijna kerstmis en weer 2 weken vakantie JOEPIE ;-)
we hebben nu in school toffe leerkrachten ,echt waar dat meen ik
de 1 beter dan de andere maar zo gaat het nu eenmaal ,é en vooral als je nu met een thema als energie begint
dan droomt ge de gekste dingen die er bestaan allez ik droom er toch over bv we hebben overlaats joske moeten in kleuren, dat is het spaarvarken van school om enrgie te besparen, die moesten we groen kleuren en daar door moest ik van varkens in groen dromen raar maar waar.
vandaag was het de laaste dag van school, een leuk kerstfeestje gehad en ik heb een mooi kadoke gekregen van men beste vriendin caroline een ja ik kan er niets aan doen tis geen spaarvarken ,maar een spaarkat en tis echt heel mooi
en dan hebben we lekker samen broodjes ge eten en wat samen fijn zitten te praten enz en toen kwam het moment
iedereen had bowlingen gekozen ,behalve jolijn amaar goed
we moesten weer eens in de koud te voet naar daar gaan brrrrrrrrrrrr maar 1 keer daar aan gekomen was het warm zo warm dat ik heel effe men blouse moest uitdoen maar die had ik rap weer terug aan.
wij gingen bowlingen tegen meester wouter .die meester stoefen dat die deed (grapje)man,man,man nee het was echt heel fijn en dat we nog eens fijne dingen gaan doen bij de meester wouter , ja we hebben die nu voor het ganse schooljaar ;-)
c-ya later.....