Inhoud blog
  • last weeks!
  • Week 16!
  • Update!
  • Update week 13
  • Terug werkendag!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    What happens in London...

    04-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Update week 13

    Dag 86, 29 april 2013

    Start week 13! Ben deze namiddag naar de rechtszaak van een meisje geweest, heb er weinig van begrepen met al die slimme woorden en ingewikkelde zinnen J Maar was niet de enige want toen het gedaan was, snapte het meisje er ook niks van precies. Ze was heel zenuwachtig, denk dat ik ze wel wat heb kunnen kalmeren. Het was half vier toen we buiten kwamen en hadden nog niks gegeten dus hebben direct iets opgepakt om te eten want we waren helemaal uitgehongerd. Dan hebben we de bus terug naar Camden genomen, perfecte manier voor haar om  wat te relaxen na al die zenuwen en om rustig wat te babbelen. Soms twijfel ik wel of ik niet té open met de meisjes omga maar ik merk wel dat ze zich goed voelen bij mij en het is niet zo dat ik persoonlijke dingen tegen haar vertel dus behoud de nodige grenzen wel. Zou het ook een beetje belachelijk vinden moest ik me super afstandelijk en serieus gedragen omdat ik ongeveer dezelfde leeftijd heb als de meisjes en ik er zeker van ben dat dat gewoon niet zou werken omdat ik gewoon niet zo ben. Den aard vant beesje zeker?

    Heb trouwens ook een nieuwe roommate. Opnieuw een Franse maar echt heel anders dan de vorige! Praat echt met mij en is een super lieve. Hebben heel de avond gebabbeld, heel fijn! Ze doet hier een stage voor de komende 5 maanden. We hebben ook ongeveer dezelfde uren dus ga haar veel beter leren kennen dan mijn vorige roommate ondanks de korte periode. Ze valt echt super goed mee dus zie het wel zitten dat ik ze veel meer ga zien J

    Dag 87, 30 april 2013

    Vandaag heb ik Duty en Assessment geschaduwd. Zij werken met kinderen tot 16 jaar en zijn het eerste contact. Als mensen zich zorgen maken over de veiligheid van een kind, dan kunnen ze met hen contact opnemen. Er moet dan zoveel mogelijk informatie verzameld worden om na te gaan of het kind moet worden weggehaald van de huidige situatie. Als dit moet gebeuren, moet er heel snel naar een plaats gezocht worden waar het kind kan verblijven. Het lijkt me om die reden een heel afwisselende, onvoorspelbare en uitdagende job! Heb een vergadering mogen bijwonen waarbij de case gesloten werd. Het kind deed het goed en alles verliep zoals het hoorde dus was er geen nut meer om ze nog langer te begeleiden. Fijn om dit eens mee te mogen maken! Daarna had ik normaal een huisbezoek maar dat is jammer genoeg niet doorgegaan. Het is verplaatst naar morgen dus kan ik dan meegaan.

    Er was vandaag opnieuw een meisje jarig dus zijn we met z’n allen iets gaan eten. Was heel gezellig! (zoals altijd wel)

    Dag 88, 1 mei 2013

    De laatste maand in nu officieel gestart! Heb vandaag een ietwat rustige dag gehad. Deze morgen was het vergadering met het meisje waarvan haar kindje in pleegzorg is geplaatst. Het kindje was er zelf ook bij dus het was heel fijn om ze eindelijk eens samen te zien want had dat nog nooit gezien. Je ziet echt dat hun band super goed is, echt zoals het tussen een mama en een kind zou moeten zijn. Ik vind dat ze toch een beetje streng zijn voor het meisje. Ze spreken nu enkel nog over adoptie van het kind en dat ze haar zoontje dus niet zal terug krijgen. De beslissing is echter nog niet gemaakt maar zo lijkt het soms wel. Ze werd na de vergadering toen ik nog even bij haar bleef dan ook heel emotioneel, wat begrijpelijk is natuurlijk. Ze houdt super veel van haar zoontje en ze doet echt haar best. Ze heeft wel enkele afspraken gemist maar ik zie nu wel dat ze meer haar best doet dan eerst. Zo heeft ze na de vergadering meteen haar advocaat gebeld om een nieuwe afspraak te maken. Heb ook een afspraak voor haar met iemand die haar gaat helpen zoeken naar een gepaste job of opleiding. Zo laat ze toch zien dat ze haar best doet en verantwoordelijkheid wilt nemen in haar leven. Ik zou graag eens met haar keyworker in de hostel babbelen over hoe zij tegenover het meisje staat. Een keyworker is iemand in de hostel zelf die wekelijks een gesprek heeft over dagdagelijkse dingen zoals koken, wassen, geld beheren, … Zij zal me dus wel kunnen laten weten wat zij vindt over hoe zelfstandig het meisje is.

    De rest van de dag heb ik aan de taakjes van Keri gewerkt en mijn reflectieverslag geschreven. Normaal had ik het huisbezoek dat gisteren geannuleerd was maar ze waren net vertrokken toen ik daar aankwam dus ben niet meegegaan… Ze zullen het misschien vergeten zijn ofzo.

    Daarna ben ik naar Albert Street gegaan om even bij te babbelen met 1 van de meisjes en daarna was het groepswerk. Er was wel maar 1 iemand gekomen maar heb wel ongeveer wat ik wilde.

    Mijn geluid van mijn laptop is kapot en ben het aan het proberen te maken met de hulp van een paar jongens hier maar vrees dat het zonder resultaat gaat blijven… De laptop is nog onder garantie dus dan doe ik die wel binnen als ik terug in België ben.

    Heb ook weer wat met mijn roommate gebabbeld en ze heeft het precies wel wat moeilijk. Ze zegt dat de dagen heel lang duren en dat ze er echt tegenop ziet hier zo lang te zijn. Heb haar wel verteld dat dat wel betert als je wat mensen kent en wat routine hebt opgebouwd. Dit gaf mij toch meer een thuisgevoel. Ik probeer haar wel wat op haar gemak te doen voelen en we komen wel goed overeen eigenlijk. Heb ook gezegd dat ze altijd bij mij en de Deense meisjes aan tafel kan komen zitten zodat ze niet alleen moet eten en dan kan ze hen ook leren kennen. Voorlopig heeft ze dat nog niet gedaan maar we zien wel. Ik hoop voor haar dat ze zich snel beter voelt hier maar die eerste weken heeft iedereen wel nodig om te wennen denk ik. Ik hoor toch dezelfde ervaringen van anderen.

    Morgen weeral de laatste werkdag van de week en dan lang weekend!

    Dag 89, 2 mei 2013

    Deze voormiddag had ik een afspraak met dat super depressieve meisje (klinkt echt slecht zo maar kan het gewoon niet anders verwoorden) en haar keyworker. Had eerst met haar keyworker alleen een babbeltje gedaan. We hebben besloten dat het tijd is dat het meisje verhuist ondanks het feit dat er heel weinig veranderingen gemaakt zijn. Er kan gewoon niet meer hulp geboden worden voor haar dan nu en het lijkt ons heel straf moesten er nog veranderingen komen als ze in de hostel blijft. Het is gewoon niet meer de juiste plaats voor haar. Toch vind ik het moeilijk omdat ze nu krijgt wat ze wilt zonder dat ze er ook maar iets voor gedaan heeft. Ik vind dat voor mezelf ook frustrerend omdat ik er niet meer uit kunnen halen heb al weet ik dat haar problemen zo diep zitten dat ik niet kan verwachten dat ik haar op zo’n korte tijd écht kan helpen. Toen ze erbij kwam, speelde ze weer haar rolletje van slachtoffer en ik-wil-niet-praten. Ik begin er echt aan te twijfelen of ze wel echt zo is. Ik zeg niet dat ze een gelukkig persoon ofzo he maar telkens ze naar beneden komt, doet ze steeds krak hetzelfde als bij de andere sessies, het lijkt me heel straf dat je je weken aan een stuk volledig hetzelfde voelt. Daarnaast zei haar keyworker dat ze voor onze afspraak heel opgewekt klonk aan de telefoon. Daarnaast gooit het meisje ook met allerlei vage zinnen en woorden waar je niks concreet uit kunt opmaken en als je erachter vraagt, wilt ze er niet over praten. Wordt het al duidelijk hoe gefrustreerd ik daar van word? Ochja, nog enkele weken… Ik heb mijn gedaan om haar te helpen maar als ze dit niet accepteert, is er niks meer dat ik kan doen.

    Daarna heb ik het debat dat deel uitmaakt van mijn groepswerk voorbereid. Het gaat door op de 14de mei dus heb niet zoveel tijd meer. Het programma ziet er goed uit maak me alleen een beetje zorgen of de jongeren wel gaan komen. Het is heel moeilijk om ze enthousiast te krijgen over iets en om ervoor te zorgen dat ze opdagen. Heb wel al veel reclame gemaakt en heb de hostels zelf ook gevraagd de jongeren zoveel mogelijk aan te sporen om te komen. We zien wel!

    Dag 90, 3 mei 2013

    Study day today! Deze voormiddag had ik supervisie met de Belgische studenten. Iedereen heeft precies dubbele gevoelens over het einde van de stage dat in zicht komt. We moeten ook allemaal een supervisievraag stellen over iets waar we moeilijkheden mee ondervinden en het is heel leerrijk en verduidelijkend om die vragen samen te bespreken. Dan begin je dingen echt anders te bekijken.

    ’s Middags heb ik een pauze genomen en heb ik mijn lunch opgegeten buiten in het zonnetje en een korte wandeling gemaakt in het park. Zalig om alles terug groen te zien! Vorige keer waren de bomen nog vrij kaal maar nu zie je echt alles terug opbloeien, hmm ik hou van de lente! Jammer genoeg heb ik de rest van de dag in mijn kamer doorgebracht met mijn bachelorproef… Hip hoi! Heb wel redelijk wat gedaan gekregen maar heb toch ook nog wel wat werk! Zal nog weten wat doen! Was het echt beu tegen de avond dus het zal voor morgen en de rest van het weekend zijn! ’s Avonds was het cocktailavond in de bar hier op kot. Waren met een hoopje gegaan en echt een gezellige avond gehad! Had ik wel verdiend J Morgen zie ik Daniela terug! Het is weer 3 weken geleden dus we zullen weer veel hebben om bij te praten! We gaan naar Little Venice en daar gaan we eerst picknicken en dan eens naar de boten kijken. Hopelijk is het weer even goed als vandaag!

    04-05-2013 om 13:01 geschreven door Eline  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug werkendag!

    Dag 82, 25 april 2013

    Een rustig dagje gehad vandaag, zo had ik het ook gepland. En eigenlijk was de dag nog wel snel gegaan. Had mijn casenotes in orde gemaakt, informatie opgezocht, al wat begonnen aan de taakjes die Keri me had gegeven, … Wel niet bijzonder boeiend om over te vertellen eigenlijk J Alleen dat het pijn deed om te werken omdat het echt zalig weer was buiten!

    ’s Avonds hebben we met een paar meisjes wat pintjes gedronken hier op kot. Ze hebben hier dus blijkbaar Duvel, Leffe en Hoegaarden in de supermarkt! De meisjes gingen nadien nog uit maar omdat ik morgen moet werken, ben ik mijn bedje maar ingekropen. Morgen alweer de laatste van de week!

    Dag 83, 26 april 2013

    Ben precies opgestaan met een valling… Mijne roommate heeft een grellige snotneus gehad dus ik hoop dat ik het niet van haar heb overgekregen of toch niet zo erg als zij.

    Vandaag heb ik het LAC team geschaduwd. Dit staat voor Looked After Children en dat is de service voor kinderen tot 16 jaar dus tot wanneer ze terecht in de pathway. Heb wat gebabbeld met wat ze zoal doen en wat informatie doorgenomen.  Ik heb ook twee bijeenkomsten mogen bijwonen. De eerste was met de ouders waarvan het eerste kind geplaatst is geweest en nu een tweede kind hebben. Zij worden nu ondersteund zodat dit kindje niet geplaatst wordt. Het ging blijkbaar heel goed met hen en het kindje zag er super gezond en gelukkig uit! In de namiddag was het een professionals meeting en dat is wanneer alle professionals die werken met 1 cliënt allemaal samenkomen om te bespreken wat er aan de hand is. Dat wordt hier wel vaker gedaan en is nog maar eens een bewijs dat de communicatie tussen de verschillende hulpverleners wel snor zit!

    ’s Avonds was het vrij podium hier op kot dus konden alle talentjes het beste van zichzelf laten zien. Echt heel fijn en ben echt onder de indruk van hoe goed sommigen wel niet zijn. Stiekem ben ik daar toch wel jaloers op! Morgen is het pub crawl, kroegentocht dus! Kijk er echt naar uit! We gaan naar de 20 oudste pubs van Londen en moeten dan traditiegewijs overal half a pint drinken en vragen naar het verhaal van de pub. Looking forward to it!

    Dag 84, 27 april 2013

    Pub crawl vandaag! Was echt een hele leuke dag! Zijn begonnen met lunch in de pub van Line en als we daar niet zo lang waren blijven hangen, hadden we er nog wel wat meer kunnen doen! Het was trouwens echt blondes paradise met al die Denen, tot groot vermaak van alle kerels in de pubs J Uiteindelijk hebben we er 13 gehaald dus vind dat wel een schoon getal! De andere 7 zijn voor de volgende keer zeker! We waren geëindigd in Camden en daar nog uitgeweest in Camden Head. Echt niet normaal warm daar! Was toch blij toen ik in mijn bedje lag! Van 12 uur ’s middags tot half 4 ’s nachts, ’t is zo es iet annes he!

    Dag 85, 28 april 2013

    Vandaag hangover day met Caroline en Line wat zoveel betekent als uitslapen, film kijken en ijs eten, zalig! Hadden eigenlijk helemaal geen kater, waren alleen moe maar vonden het toch onze morele plicht om hangover day te houden na gisteren vermits we dat allemaal, jawel, in onze agenda hadden staan. Morgen begin ik aan week 13 en zijn mijn laatste 6 weken officieel ingegaan. Ongelooflijk hoe snel de tijd gaat en ik weet heel zeker dat het nu juni zal zijn voor ik het weet! Ik neem me dan nu ook voor om er nog extra van te genieten en ALLES te doen wat ik nog niet gedaan heb (staat gelijk aan veeeeeeeeeeeeeeeel geld op doen!).

    29-04-2013 om 22:13 geschreven door Eline  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs