Gisteren zijn de mama en ik naar Wuppertal gereden. Daar hadden we om 14h een afspraak met ene Herr Thiele om mijn kamer eens te bekijken. Herr Thiele was er uiteindelijk niet maar hij had zijn dochter opgezadeld met de rondleiding :p. Ik verblijf bij mensen thuis. Op het eerste verdiep hebben zij een soort van 'appartementje' gemaakt. Daar heb ik mijn kamer. Er is ook een keukentje en een kleine badkamer. Op dat verdiep is er buiten mijn kamer nog een kamer, maar de dochter (ben haar naam vergeten te vragen) kon niet vertellen of er nog iemand ging bijkomen. Dus dat valt eigenlijk redelijk mee. Ik hoop natuurlijk dat er niemand meer bijkomt! Heb ook de sleutel al gekregen dus kan ik zondag aankomen wanneer ik wil.
Daarna hebben we ook de weg gezocht naar Schenker. Eerst hadden ze mij op de toeristeninfo wijs gemaakt dat ik een stuk met de schwebebahn moest doen en dan overstappen op een bus. Maar volgens de vrouw van het openbaar vervoer was het veel simpeler om bus 611 te nemen. Die vertrekt bij mij in de buurt en rijdt rechtstreeks naar de Deutscher Ring waar Schenker ligt. Dat traject duurt een 23 minuten. De schwebebahn hebben we toch al maar eens uitgetest :p. Toch wel iets speciaals. Dat ding vliegt door de stad!
Het weer is daar anders dan hier. Gisteren lag er sneeuw en het was daar ijskoud.
Oja, er is daar veel parking voor het huis waar ik verblijf, dus veel bezoekers graag :D! Er staat ook nog een extra bed en er is nog plaats voor extra matrassen dus blijven slapen is no problemo!!