Ekeren - Palamos
Inhoud blog
  • Tijgermuggen
  • Palamos
  • Einde fietstocht
  • St. hippolyte du Fort
  • Gagnières

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Met de fiets
    18-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vesaignes-sur-marne -> Villegusien
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na 40 km moeten opgeven door hevige rukwinden en regen. We hebben zo goed als heel de rit het "Canal de la Marne à Saône" kunnen volgen, enkel even moeten afwijken van de route net voor Balesmes-sur-Marne omdat daar het kanaal ondertunneld is voor een kilometer of 5. Als fietser bestaat de mogelijkheid niet om het kanaal ondergronds te volgen.







    Aan Heuilley-Cotton konden we onze weg langs het kanaal vervolgen, enkel het weer zat niet mee.







    Bij Villegusien-Le-Lac een slaapplaats opgezocht, en gevonden. Het lijkt of we een appartement gehuurd hebben, heel ruim, keuken, eetkamer, badkamer, toilet, overloop en slaapkamer. Voor- en achteringang met terras. De eetkamer/keuken en slaapkamer zijn voorzien van airco, al hadden we die niet nodig. Vanavond eten we bij de bewoners thuis. Enkel nog duimen voor het weer van morgen. Het ontbijt was ook weer prima verzorgd.







    Vandaag nog even een wandeling door het dorp en een terrasje doen, (overdekt) verder nog genieten van een rustige namiddag.







    Door het slechte weer geen actie-foto's vandaag.

    18-06-2011, 00:00 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    17-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maxey-sur-Vaise - Marney-sur-Marne +95km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanmorgen opgestaan, (hadden we niet gedacht hé) geen wolkje aan de lucht te bespeuren. Enkele uren later terug bewolkt en in de late namiddag zwaar bewolkt. Onze rit blijven we droog, maar nu is het goed aan het regenen. Enkele beklimmingen onderweg tegengekomen en de tegenwind was ook weer goed van de partij. Aangekomen in een afgelegen B&B (weeral bij hollanders) goed ontvangen. Morgen zoals gewoonlijk 8u ontbijt, de fiets op en stroomafwaarts naar de Saöne.

    17-06-2011, 21:09 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maxey-sur-Vaise + 60 km
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Geen beklimmingen van betekenis voor de rit van vandaag. Wel gestopt na 60km door de zware regenval, net 2 verzopen waterkiekens. Weer in een mooie rustieke gezellige B&B terechtgekomen, dit omdat de omliggende hotels in de nabijgelegen dorpen er verlaten bijliggen. Misschien kopen we er wel ééntje en beginnen ook een B&B. In deze B&B hebben we een kleine keuken en een overdekt zwembad ter onze beschikking. Dus nog even langs de supermarché voor wat inkopen voor het avondeten en dan een frisse duik in het zwembad.
    Ons ontbijt krijgen we zoals gewoonlijk op aanvraag om 8u.
    laat het nu maar regenen, als het morgen overdag maar droog is. Afwachten dus. In dit boerengat is geen wifi te vinden deze post wordt later dan verwacht geuploaded.... Nu dus.
    Tot de volgende.

    17-06-2011, 20:51 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    16-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Buxurulles 82km erbij
    Vandaag na een dikke 80 km komen we een chambre d'hote tegen. De eigenaars zitten in de tuin. Het blijken nederlanders te zijn, we krijgen verse kriekenvlaai met thee voorgeschoteld. De overige gasten zitten ook in de tuin, allemaal gezellige hollanders. voor we het goed beseffen staan we in onze zwemkleren bij een groot zwembad voor een frisse duik. Het avond eten is prima verzorgd en we drinken nog een wijntje met de andere gasten. Na weer goed geslapen te hebben en het ondbijt stopt het voorlopig met regenen, hopelijk lang genoeg voor de komende rit.
    We krijgen nog een lunchpakket mee voor onderweg omdat er de komende 30 km geen winkels te bespeuren zijn. beter kan het toch niet worden? Toch?











    16-06-2011, 08:45 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    14-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 5 : Rustdag!
    Vandaag hebben we besloten om een rustdag in te plannen, na drie dagen serieus klimwerk kunnen we dat wel gebruiken, spieren en pezen zijn duidelijk voelbaar
    Vooral het gewicht van de bagage maakt het moeilijk.
    In dit gebied zijn veel historische monumenten o.a. Het grootste Amerikaans kerkhof in Europa. Foto's hebben we helaas niet met de gsm genomen, enkel met het fototoestel, dus deze worden laten nog gepost.
    Prachtige beelden om te zien en in te leven hoe het er in de eerste wereldoorlog aan toe moet zijn gegaan.
    Op de desbetreffende sites zijn we dankzij Marc geraakt, die zijn dag heeft opgeofferd om met ons rond te touren.
    Dus vanavond een tweede overnachting in Le Coq d'Or.
    Na het configureren van de router in de B&B heb ik toch verbinding met het internet. zelfs op verlof moet ik werken...
    Morgen om 8u ontbijten en terug de fiets op langs de Maas.
    Tot de volgende...

    14-06-2011, 22:06 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fays les Veneurs - Montfaucon-d'Argonne +110km
    Na een rustige namiddag en een goede nachtrust, gevolgd door een heerlijk ontbijt, onze weg vervolgd door de regen die later overgaat in lichte bewolking en over de grens met Frankrijk regelmatig een zonnestraaltje. Na 110 km en een paar stevige beklimmingen komen we aan in Montfaucon-d'Argonne bij Marc Calluy en Elsie van Leuven.(ex-collega)
    Vanaf nu zouden de ritten makkelijker moeten worden, minder klimmen, beter klimaat...
    Nu een pintje drinken of twee of .... En dan slapen.
    Tot de volgende.



    14-06-2011, 21:41 geschreven door Sam - Elke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Archief per week
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 24/01-30/01 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs