Er zijn veel dieren naar onze klas gekomen i.v.m. het thema 'dieren'... honden, katten, schildpadden, vissen en zelfs wandelende takken. Dit vonden we heel fijn! We hebben veel bijgeleerd over al deze dieren. Maandag zijn we bij Fere thuis naar de ezels mogen gaan kijken. We hebben ze geborsteld en op hun rug gezeten. De foto's van al deze dieren kan je terugvinden op de website van de school.
In ons verhaal bleef de poes maar eten en plunderde de ijskast om al het ijs op te eten. Plots ontdekt Tommie dat hij de poes kan doen krimpen door haar te wassen in bad met heel veel zeep. Zo leerden we de letters 'ij' en 'z'.
Tijdens de rekenles zijn we volop bezig met het 'echte' rekenen. We maken optellingen en aftrekkingen tot en met 5. Maar dit doen we wel door gebruik te maken van ons rekenrekje of materiaal om ons te helpen tellen.
25-10-2012 om 08:11
geschreven door meester Tom 
|