Archief per maand
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
    Blog als favoriet !
    Inhoud blog
  • Schoolreis naar de Efteling
  • Gemeentelijke fietsdag
  • Afscheid leesmakker
  • Vulpen
  • Communie Schoot




    DEZE LETTERS KEN IK AL:

    - i (ik)
    - m (maan)
    - r (roos)
    - v (vis)
    - s (sok)
    - aa (aan)
    - p (pen)
    - e (en)
    - t (teen)
    - ee (een)
    - n (neus)
    - b (buik)
    - oo (oog)
    - d (doos)
    - oe (poes)
    - k (koek)
    - ij (ijs)
    - z (zeep)
    - h (huis)
    - w (weg
    - o (bos)
    - a (tak)
    - u (hut)
    - eu (reus)
    - j (jas)
    - ie (riem)
    - l (bijl
    - ou (hout)
    - uu (vuur)
    - g (geit)
    - ui (uil)
    - au (pauw)
    - f (duif)
    - ei (ei)

    NU KENNEN WE ALLE LETTERS!!!
    EERSTEKLASSERS!
    Op deze blog blijven jullie op de hoogte van de belevenissen van onze kapoenen in het eerste leerjaar. Veel plezier!
    18-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bib-bezoek 1A+1B
    Naar aanleiding van de 'jeugdboekenweek' ging klas 1A vandaag een kijkje nemene in de bib van Tessenderlo.  Na het nemen van een foto mochten we in een tent gaan zitten.  Daar hoorden we het verhaal van een jongen in de woestijn.  Daarna mochten we zelf het sprookje van Klein Duimpje vertellen en deden we een spel met echte 'zevenmijlslaarzen'.  Ten slotte luisteren we naar een verhaal over een echte 'held', nadien mochten we met de figuren uit het verhaal een schimmenspel doen.  Leuk hoor, zo'n bib!
    Bib-bezoek 1A
    Bezoek aan de bib

    18-03-2010 om 00:00 geschreven door leerkrachten 1e leerjaar  


    14-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niveaulezen
    Vanaf nu lezen onze eersteklassertjes 2 keer per week met een leesmakker uit het vierde leerjaar.  Kijk maar op de foto's hoe wij dat doen!
    Niveaulezen 2010

    14-03-2010 om 14:24 geschreven door leerkrachten 1e leerjaar  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week van de technologie
    In de week van de technologie deden we in de klas allerlei proeven.  We ontdekten wat er blijft drijven en zinken, in welke vormen water kan voorkomen, wat je in water allemaal kan oplossen,... en we maakten een toren van wc- en keukenrollen.  Het moest een stevige toren worden en we bouwden om ter hoogst.  Tot onze grote verbazing was er geen enkele toren omgevallen en ze waren bijna allemaal even hoog.  Kijk maar op de foto's!
    Toren van papier
    Techniek in de klas

    14-03-2010 om 00:00 geschreven door leerkrachten 1e leerjaar  


    08-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plechtige opening vernieuwde spelpolitie-lokaal
    Plechtige opening vernieuwde spelpolitie-lokaal

    08-03-2010 om 11:17 geschreven door leerkrachten 1e leerjaar  


    03-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Theater: 'De koning is jarig'
    Wat een geweldig feest! De koning was jarig en nodigde alle kinderen van het 1e leerjaar uit op zijn verjaardagsfeest. Er kwamen echter wel wat voorbereidingen aan te pas: we moesten krullen tekenen, de taart versieren, lussen ophangen,... Toen alles klaar was mocht iedereen een stukje van de taart proeven, mmmm! Kijk maar op de foto's!
    Theater 'De koning is jaris'

    03-03-2010 om 15:35 geschreven door leerkrachten 1e leerjaar  






    DE EERSTEKLASJES:

    1A

    1B

    1C

    1D




    OM NAAR UIT TE KIJKEN:


    21/06/10
    Schoolviering

    22/06/10
    Fietsdag

    24/06/10
    Schoolreis naar ???

    30/06/10
    START VAN DE VAKANTIE!
    DE LEERLINGEN HEBBEN DIE DAG VRIJ.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs