Maandag startte we de moederdagweek met een gesprekje over onze lieve mama. We gaan deze week aan de slag om de mama's in de bloemetjes te zetten, we maken voor die supermama's een heel mooi cadeau. Waarom? Dat vroeg ik ook even aan jullie kapoenen! :lol:
Mijn mama is de liefste omdat.... - mijn mama altijd lief is voor mij - mijn mama altijd mooie kleren voor me koopt - ik van mijn mama soms een snoepje mag eten - mijn mama altijd spelletjes met me speelt - mijn mama mij graag ziet en ik haar! (zoooo lief smelt smelt)
Wat een lievekes toch hé!
Tijdens het gesprek vroeg ik ook even waaraan we onze mama's goed kunnen herkennen. Iedereen wist wel iets te vertellen. Mijn mama draagt hakkeschoenen, mijn mama doet mooie kettingen aan, mijn mama heeft een sjakosj, mijn mama draagt oorbellen en armbanden, mijn mama heeft een gsm,... Deze spullen kwamen dan ook één voor één op onze mat te liggen.

"Oh ja!", riepen Marie en Nina. "Mijn mama doet ook schmink op!" :-P :lol: En ja hoor, juf had ook schmink bij. Zullen we eens kijken wat er allemaal inzit? Waarvoor dient dit allemaal? De kapoenen wisten het allemaal al erg goed hoor! :wink:


Voor één keer mochten mijn kapoentjes 'onder toeziend oog van de juf' de schmink even 'uittesten' in de poppenhoek. :twisted: :roll: :lol:
 




Ook de jongens wilden niet onderdoen. Maar al te graag werden de 'hakkeschoenen', de lippenstift en de handtassen bovengehaald.


Geen ruzie meer over de trolley 's middags. Kindje van de dag kiest een vriendje (of 2 :wink:) en zij zorgen dat de trolley in de eetzaal geraakt. Wat doen ze dit toch flink!

Namiddag was het nog eens tijd voor de poppenkast. Deze keer waren juf Davina en juf Ina aan de beurt om met de popjes te spelen. Wij kozen deze keer voor de grote poppen en dat viel bij de kinderen reuze in de smaak. Wat moesten ze lachen toen juf Ina mee in de doos moest kruipen met de pop om zich te verstoppen voor mama! :-P De kinderen hadden plezier, maar de juffen ook! :lol:



Na de speeltijd en net voor we naar huis gingen wou de juf nog een kort spelletje spelen in de kring. Maar mijn schatjes dachten er anders over :roll: Wij willen eens aan de micro's zingen juf. Oké dan kapoenen. Plezier alom! :-P Zouden we K3 anno 2040 ontdekt hebben? :-8)


Tot morgen lieve vriendjes!
|