Foto

Foto

Fijn dat jullie even komen piepen in onze eendjesklas!


Wie zijn wij?

Alara, Alex
, Clément,
Emily, Ensar, Ivano, Lena,
 Lou, Louis-Emile,
 Marie, Mathiz,
Nina en Siana.

Klasvriendje, Jules.


Jarigen va
n de maand.


Alara wordt deze maand gevierd want zij is jarig in de grote vakantie!





Archief per maand
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
    Welkom in de eendjesklas!

    14-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op onderzoek in onze eendjesklas! (2)

    Wat een flinke kindjes allemaal! Ze staan allemaal al flink klaar aan onze eend die
    aan de poort hangt. Daar verzamelen wij om samen naar onze klas te gaan.
    Hier en daar even een traantje maar dat maakt al snel plaats voor een grote glimlach. :-D
    Flinke kindjes tijdens het onthaal dus komt er iemand op bezoek. Het is 'Koekoek'! Wat een gek handenmannetje met grote gekke ogen, mijn eendjes moeten allemaal hard lachen! :-P
    Koekoek leerde om onze handen en voeten over te tekenen op papier. "Waauw, gaan we dat ook eens proberen juf?!" Tuurlijk!




    Na ons kringmomentje is het weer tijd om verder
    de verschillende hoekjes te ontdekken. Fijn spelend leren! :-P




    Omdat onze handen vandaag extra in de kijker staan gaan we er
    vandaag natuurlijk ook iets mee doen hé! We mogen ze schilderen in een kleurtje dat we graag zien en maken er daarna een afdruk van op papier. Van die handjes maken we daarna een leuke hanger om onze knutselwerkjes in de klas mee op te hangen. :-)

    Die handjes schilderen was een hele belevenis. Vele kindjes moesten lachen omdat het penseel zo kriebelde op hun handjes. Als we klaar zijn mogen we zelf onze handjes wassen aan de wasbak volgens het stappenplan dat we eerst bekeken: hoe moet ik mijn handjes wasssen. Amaai, zo flink dat die kindjes dat allemaal kunnen! Juf is heel erg fier!







    Namiddag was het nog tijd voor een verhaaltje: mijn handen dansen. Dit verhaal gaat over een meisje dat laat zien wat zij allemaal met haar handen kan doen. Hé, dat kunnen wij toch ook hé?!




    Wannneer we na het verhaaltje nog wat in de hoekjes gaan spelen, hoor ik Marie het verhaaltje nog eens vertellen aan Lou en Mathiz die lekker in de leestent liggen te chillen met hun billen. :lol:




    Voor we naar huis gaan zingen we nog eens ons liedje 'met de vingertjes' dat we leerden en mijn kapoenen kunnen hierbij al de nodige gekke bekken trekken. :-P







    Tot morgen mijn gekke eendjes!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Thema van de week:
     


    "Wij zijn de Rode Duivels en houden van voetballen!"

    Liedjes en versjes

     
      * De voetbaldans van kabouter Plop

    * Dansen en gek doen op EK lied "Dance with the Devils"


    Sport met meester Leroy

    Op maandag


    Sport met meester Koen

    Op vrijdag


    Tutti-frutti-dag:


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Stuur ons een krabbeltje.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs