Het is nu al een goed maandje geleden sinds wij het project EcoBaby hebben opgestart. Het is sindsdien een heuse roller coaster geweest, geloof me!
Het is allemaal begonnen bij de geboorte van ons eerste kindje.
Zoals iedereen kozen ook wij voor wegwerpmateriaal, maar al snel kwamen wij tot de vaststelling dat dit nefast was voor beurs, mens en milieu. Wij zijn dan ook snel overgestapt naar meer eerlijke en ecologische materialen.
De nadelen wogen niet op tegen de voordelen!
Wij hebben ondertussen 4 kinderen. Wij trachten ze allemaal een ecologische en eerlijke opvoeding mee te geven en we moeten toegeven dat dit niet altijd even gemakkelijk is, maar we zetten door!
Nu ons 4de kindje stilaan uit de strikluiers groeit, willen wij onze missie voortzetten en dat heeft geresulteerd in het project EcoBaby.
Wij willen vooral jonge ouders begeleiden in hun eerliijke en ecologische keuze, want rekening houden met het milieu van vandaag is rekening houden met de wereld van morgen!
Wij kijken met spanning uit naar de resultaten van de top in Kopenhagen!