Spelers : Robin - Aaron - Brecht - Broes - Emile - Chaunsey Ben - Jordi - Siebe - Tim - Louis
Doelpunten : Chaunsey - Emile
Verslag : Ondanks de afwezigheid van Andres (op weekend) en op het allerlaatste moment Stan (kwetsuur) speelden we toch een goede wedstrijd. Eén ding vergaten we en dat was de kansen (zeker in de eerste helft) af te maken. Chaunsey had al vrij vroeg voor de 1-0 gezorgd maar daar zou het echter bij blijven tot aan de rust. Kans om kans werd de nek omgewrongen maar toch bleven we het betere voetbal brengen. Nooit kwamen we in de 1ste helft in de problemen daar zorgden een al heel seizoen sterk spelende Jordi en Brecht samen met een heroptredende Broes voor. In de 2de helft hetzelfde spelbeeld, druk van ons en af en toe een tegenprik die telkens werd geneutraliseerd door een attente Robin. Emile zorgde uiteindelijk voor de 2-0 en de wedstrijd was gespeeld. Het moet gezegd zijn dat Steenbrugge zich zeker niet kwam ingraven en proficiat daarvoor. Op naar volgende week waar Daring op ons wacht maar eerst nog een bekermatch tegen Desselgem. Leve Eendracht en Cercle natuurlijk.
Statistiek na de wedstrijd : eendracht Brugge : 17 wedstrijen : 16 x winst, 1 x gelijk 88 doelpunten voor en 16 doelpunten tegen Sk Steenbrugge : 15 wedstrijden : 7 x winst, 1 x gelijk, 7 x verlies 43 doelpunten voor en 37 doelpunten tegen
Oefenwedstrijd : Eendracht Brugge - Cercle Brugge nationale preminiemen (-10) (11 tegen 11 op ganse veld) : 0 - 0 :
Spelers : Robin - Brecht - Jordi - Stan - Louis - Chaunsey - Emile - Andres - Tim - Siebe - Ben - Aaron - Broes en Dylan
Verslag : Vanaf het begin probeerden beide ploegen te voetballen en daar slaagden beide teams enkele malen met brio in. 11 tegen 11 voor de eerste keer wat zou dat geven ? Veel middenveldspel met enkele leuke acties resulteerden in een aantal kansjes aan beide zijden. Telkens stond de verdediging op punt en als dit niet het geval was, waren er nog steeds 2 uitstekende doelmannen (met Robin in een hoofdrol). Het talrijk opgekomen publiek, een honderdtal toeschouwers, genoot met volle teugen. Het was cercle dat voor de eerste keer kwam opzetten maar Robin kwam gevat tussen. Bij de volgende kans voor cercle etaleerde hij tot 2 x toe zijn klasse. Genoeg vond Emile en hij nam zijn ploeg op sleep- touw en versierde een dot van een kans maar hij werd voor hij ging besluiten inextremis afgeblokt. We gingen rusten bij een logisch 0-0. Degenen die dachten dat we in de 2de helft fysiek tenonder gingen gaan kwamen bedrogen uit. Onze jongens bleven maar lopen en vliegen. Ze hadden gerust een 3de time kunnen spelen. Ons middenveld liep alle gaten dicht en het was dan ook niet onlogisch dat er amper kansen vielen. Naarmate de wedstrijd vorderde roken onze gasten de overwinning wat resulteerde in een 3 tal kansjes doch telkens was er een bezoekend been of attente doelman om het gevaar op te ruimen. Net voor het einde veegde een goedspelende Broes nog een bal van de lijn en was de wedstrijd gespeeld tot grote vreugde van het opgekomen thuispubliek. Enkele spelers speelden op een voor hen nieuwe positie en deden dat zeker meer dan behoorlijk met Brecht en Andres in een hoofdrol. Iedereen gaf het volle pond met dergerlijk resultaat als beloning. Prima gasten en doe zo voort en dat beide trainers fier waren op hun gasten hoeft niet gezegd te worden. Op naar zaterdag nu waar een supergemotiveerd Steenbrugge op ons wacht. Leve Eendracht en Leve Cercle !!!