Ik ben Dylan Jaspers
Ik ben een man en woon in Berendrecht (Belgiƫ) en mijn beroep is Slapen.
Ik ben geboren op 03/03/1994 en ben nu dus 31 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Wielrennen en lopen.
Eergisteren heb ik deelgenomen in Knessenaere. Mooi en redelijk zwaard rondje . In probeerde al weg te rijden in 1ste ronden. Dat lukte me wel maar voor in 1 ronden. Paar ronden later ging men ploegmaat Michael Simons.ik Stopte af. dat duurde 1 of 2 ronden. Ik wou alles op de Sprint zetten . Maar toen het in het ingaan van de laatste ronden stil viel . Ging ik ten aanval en bleef weg. ik had nog een goeie 20sec voor het peleton.
1. Ik. 2.Kevin Del Tombe. 3.Michael Simons.
P.S : Ik denk dit de mooiste overwinning is van dit sezoen.
Het was een mooi zwaar rondje. Men Vriend Jan-willem Welter was er ook.
Ik kon niet weg raken dus had ik een paar ronden me in het peleton gestoken. In de 3 laaste ronden gingen paar weg.maar werden weer gegrepen. Toen het stil viel ging ik ten aanval samen met Jan-Willem. we bleven weg. In de spurt won Jan-Willem ik werd 2de
Vandaag was de wedstrijd te Hoboken.Voor het ClubKampioenschap. Mooi parcour met aankomst berg op. ik ging in het in gaan van de eerste ronde. de 2eerste ronde blijf in op 20m voor het peleton. In de 3de ronde heb ik nog wat versnelt.En bleef weg Ik blijf heel de wedstrijd weg .
Het was een heel zwaar parcour met 2 steile begjes Kasseinen met de Haaghoek. we moesten 10 ronden doen (22km). in de eerste ronde ging ik al met de Nederlander en vriend Piotr Havik. We bijven 2rondes samen ongeveer.in het in gaan van de 4de ronde Ging Piotr. Ik kom niet volgen.ik heb heel wedstrijd alleen dan gereden op de 2de plaats. Piotr won verdient ik werd 2de
Gisteren heb ik deel genomen aan de wedstrijd aan Geel Ten aard. Twas warm weer .. In de eerste ronden ging men ploegmaat Michael Simons. Niemand ging er achter . in de 2de ging ik erachter en niemand volgde,ik had er 1 ronde voor nodig. we blijven samen heel de wedstrijd weg. ik won in de sprint voor Michael. we hadden samen 2minuten voor op de eerste kopgroep . 1.Ik 2.Michael Simons .Merijn kempen volgende week neem ik deel in OOst-Vlaanderen St Kornelis Horebeke
Gisteren heb ik meegedaan aan de wedstrijd in rokanje Twas heel warm weer,en mooi zwaar parcour. In stond met de loting hele maal achteraan. Midden in de eerste ronde kwam ik vooraan aansluiten. ik reed meteen weg,niemand volgde. ik blijf heel de wedstrijd weg.En won
Twas Een Heel Mooi Parcour. met een klein maar vermoeiend bergje. ik stond helemaal vooraan samen met Jan Willem welter. in de eerste ronden ging ik al ten aanval met Jan Willem. in de 2de ronden kwam Erik Kramer aan sluiten. We bleven heel de wedstrijd weg. In de voor laatste bocht heb ik nog proberen weg te springen. Dus ik begon op kom te sprinten. Eerst kwam Jan-Willem erover en daarna Erik Kramer dus ik werd 3de.
1.Jan willem Welter 2.Erik Kramer 3.Dylan Jaspers. (ik)
Morgen start ik in Oploo. Dit is mijn eerste wedstrijd van dit jaar. Van Maandag Tot en met Donderdag moet ik een stage volgen met mijn ploeg. daar zal ik veel trainen (hoop ik toch)