Mijn belevenissen met dwergcichliden
Inhoud blog
  • hoe is het mogelijk
  • echte prinsessen
  • probeersel om de kleintjes te laten zien
  • tijd voor een overzichtje
  • groeien als kool
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    13-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hoe is het mogelijk
    De eerste jongen van de prinses van Burundi groeien goed. Ik heb gisteren en vandaag voorzichtig het aquarium schoongemaakt en een klein beetje water ververst en een dood, volwassen exemplaar gevonden. Ik denk dat het het vrouwtje is. Maar er zwemmen weer heel veel nieuwe kleintjes in de bak. je kunt het goed zien als ze bij elkaar in de buurt zijn. De eerste worp zijn al duidelijk prinsessen, maar dit zijn heel kleine visjes. Dus maar weer beginnen met Liquifry1.

    13-02-2011, 20:32 Geschreven door thjpves  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    11-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.echte prinsessen
    De jongen zwemmen los door de bak, maar als een van de ouders een signaal met de vinnen geeft, duiken ze allemaal toch weer naar de kuil links van de maansteen. Het worden echte prinsessen om te zien. De steepjes in de staart worden bij sommige jongen al zichtbaar.  Als er gevoerd wordt met artemia gaan ze er fel achteraan en kapen vaak voor de grote vissen een pekelkreeftje weg.

    11-02-2011, 09:39 Geschreven door thjpves  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    07-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.probeersel om de kleintjes te laten zien
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wat groeien die kleine visjes hard. In een paar weken zijn ze heel duidelijk te zien en zwemmen zelfs vrij zelfstandig door de bak. Ik zag vandaag zelfs dat de jongen klein voer probeerden te pakken dat tussen het voer voor de volwassen vissen zat.

    Het is heel moeilijk om die kleintjes te fotograferen, maar voorlopig heb ik iets om te laten zien. (Tot ik een betere foto heb)

    07-02-2011, 20:33 Geschreven door thjpves  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Archief per week
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 26/12-01/01 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs