Duiveltjes G Ternesse VV 2008-2009
Kampioenen olé olé
Foto
Welkom op de blogpagine van de Duiveltjes G van Ternesse
Inhoud blog
  • 23/08/09 Tornooi Lyra
  • nieuwe kalander 2009-2010
  • kalender 2009-2010
  • 30/05/09 Afscheidsbbq van de Duiveltjes 2002
  • tornooi 24 mei KFC Hallaar
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • rechtzetting (Jesse)
        op 30/05/09 Afscheidsbbq van de Duiveltjes 2002
  • Dikke merci (luc)
        op 30/05/09 Afscheidsbbq van de Duiveltjes 2002
  • Afgevaardigde (Butsraen Patrick)
        op tornooi 24 mei KFC Hallaar
  • en de wraak zal zoet zijn.... (luc)
        op 29/04/09 KV Turnhout - Duiveltjes G
  • Vriendenmatchkes (Patrick)
        op inhaalwedstrijd 31/1 en 14/2
  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Onze links
  • Ternesse VV
  • duiveltjes I Ternesse
  • KBVB
  • wegbeschrijvingen voor verplaatsingen
  • onze thuisbasis
  • Zoeken met Google


    Een interessant adres?
    Blog als favoriet !
    15-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27/09/08 KFCO Wilrijk G- Duiveltjes G

    Hallo DG-fans,

    Het ietwat rare uur van mijn mailverzending heeft alles te maken met het feit dat ik vanaf morgen tot en met dinsdag voor mijn werk in het buitenland zit…en dan zijn er 2 opties : ofwel schrijf ik mijn mail op dinsdag (wat toch lang wachten is) ofwel doe ik het nu (terwijl de rest van de familie zich aan het klaarmaken is om op stap te gaan)

    Ik heb dus gekozen voor optie 2…

    Maar genoeg nu over mijn persoonlijke agenda en dus ga ik over tot de orde van de dag :

    De wedstrijd van onze kerels tegen en op KFCO Wilrijk.Een eerste wedstrijd waarvan we dachten dat de tegenstander een waardige tegenstander zou zijn en met zes spelers in de kern in plaats van zeven want Jelle zat te chillen in de Ardennen…

    De spanningsopbouw naar deze wedstrijd toe was dan ook navenant.

    De week training was er één van ups en downs => woensdag goed getraind,vrijdag liep alles wat moeilijker en werden de opgelegde oefeningen niet altijd even vlot uitgevoerd. Was dit de week voor de wedstrijd tegen Schelle ook al niet het geval ???

    De match zelf,op het kunstgras van onze tegenstander,kende een moeilijk verloop. Dankzij een paar goede reddingen van David in de eerste minuten bleef het wonderwel 0-0 want zelf speelden we,naar mijn bescheiden mening,één van onze slechtste eerste helften tot nu toe. Toch was het met de rust 0-4 en daar konden we qua resultaat alleen maar blij mee zijn.

    De kopjes van onze kerels werden tijdens de rust nog eens in dezelfde richting gestuurd en veel volle moed werd de tweede helft aangevangen. Een tweede helft waarin heel hard gewerkt werd door iedereen en wat ons een eindstand opleverde van 2-8(toch nog ruim achteraf gezien) Dus een goede tegenstander werd overwonnen met hard werken en niet met veel mooi voetbal…het is eens iets anders.

    In ieder geval hadden we de scheidsrechter ook niet echt mee want deze persoon zat de duiveltjes van Wilrijk zelfs nog wat extra richtlijnen te geven en een fout op een speler van Ternesse is toch niet echt een fout te noemen,of wel…

    Kan je alleszins vertellen dat menig ouder het hiervan op zijn heupen kreeg,niet waar Jesse ? We kunnen ons nu weer ten volle concentreren op de volgende wedstrijd,wederom een lastige uitwedstrijd tegen KFC Lint maar dit keer op een later tijdstip,namelijk 12.30 uur.

    Stiekem denk ik dat Filip (papa van Gio) dat niet zo erg vindt…kan hij langer slapen en toch nog op een deftig uur de koffiekoeken gaan halen…

    Voor de statistieken : doelpuntenmakers

    Milan => 6
    Sean => 2

    Doelpuntensaldo na 4 wedstrijden :

    49 doelpunten voor en 12 doelpunten tegen

     
    Groetjes en tot woensdag,

     

    Patrick



    15-11-2008, 18:49 geschreven door luc  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20/09/08 Duiveltjes G- K KontichFC D

    Hallo DG-fans,

     De derde competitiewedstrijd zit erop en we hebben ze wederom afgesloten met een overwinning.

    Alle ideale omstandigheden voor een goeie pot voetbal waren aanwezig :

    1) Een match spelen om 13 uur (joepie,uitslapen dus)
    2) Prachtig weertje (circa 20°C in het zonnetje,hoezo geen zomer in België?)
    3) Een prima grasmat (het is nog in het begin van het seizoen natuurlijk)
    4) Heel veel supporters (zouden er ook zoveel zijn voor de 1ste ploeg?)

    Toch liep de aanloop naar de wedstrijd niet zo vlot als gedacht :

    In volle voorbereiding van de wedstrijd zaten 14 Ternesse-spelertjes aandachtig te luisteren naar de respectievelijke trainers toen een “hoopje ongeregeld” (10 kinderen en evenveel volwassenen) met veel lawaai onze kleedkamer kwam binnenstormen. De tegenstanders van onze “duiveltjes kregen maar één kleedkamer op heel Ternesse om zich te douchen….de onze. Weg was de opgebouwde concentratie van onze mannen en plots veel “terechte” frustratie bij de begeleiding. Nog nooit meegemaakt zulke praktijken,zelfs niet in mijn eigen succesvolle (hmm,hmm) voetbalcarrière.

    Een andere reden voor een beetje frustratie was de scheidsrechter van onze wedstrijd. Het is heel tof dat jonge kerels deze matchen willen fluiten,maar dan moeten ze ook een beetje engagement tonen tijdens deze wedstrijden en misschien ook een fluitje nemen dat effectief een geluid maakt.Er ging weinig gezag uit van de scheids en eigenlijk volgde hij het spel ook te weinig met als gevolg dat trainers en afgevaardigden hierop probeerden te anticiperen wat gepaard ging met pittige confrontaties naast het veld.

    Het voetbal zelf : knappe combinaties,veel schitterende voorzetten en knappe doelpunten wat resulteerde in een terechte 8-0 voorsprong tijdens de rust. Na de rust was het allemaal wat rommeliger (zie vorige week) en slordiger (vermoeidheid bij de spelertjes ??) maar we bleven sterker spelen dan onze tegenstander => eindstand 13-2.

     Na de wedstrijd kregen we heel wat complimenten van de Kontich-trainers en vooral de prangende vraag : Hoe en met hoeveel trainers geven jullie deze opleiding toch ? Antwoord van de coach : hard en doelgericht trainen met een beperkt groepje en streng zijn als het nodig is…  De aanpak van trainen bij Kontich zal er na deze wedstrijd heel anders gaan uitzien,denk ik.

     Na de wedstrijd werd Marnix uitbundig toegezongen voor zijn verjaardag en het sandwich-initiatief van Annick en Jesse kon op veel bijval rekenen…ten eerste waren ze heel lekker en ten tweede is het veel veiliger om de kledij “suikerpoeder” vrij te houden…niet waar Katelijne ?

    Nog even ter herinnering volgende zaken :

    1)Onze spelertjes komen in hun nieuwe trainingspakken naar de wedstrijd en gaan daar ook terug mee naar huis.
    2)Er is een spaghetti-dag op komst en dit op zaterdag 11 oktober (thuiswedstrijd tegen K. Berchem Sp. E)…zo kunnenwe onze sportievelingen misschien eens een spaghettieke serveren in plaats van koffiekoeken. 

     Allez,nu moeten we weer ongeduldig wachten op woensdag voor de training in voorbereiding van onze eerste topwedstrijd.

    Deze vindt plaats 27/9 om 9h30 op en tegen KFCO Wilrijk G die vorige week Kontich versloegen met 12-2 (bij deze zijn we gewaarschuwd)

    Wederom zal er dus iemand vroeg langs den bakker moeten passeren…Filip (papa van Thibaut),de eer is aan U deze keer.

    Voor de statistieken : de doelpuntenmakers van dienst

    Sean => 5
    Jelle => 3
    Milan => 3
    Marnix => 2

    Groetjes,

     Pat



    15-11-2008, 18:41 geschreven door luc  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6/09/08 Duiveltjes G- Schelle E

    Hoi DG-fans,

    Het “normale” leven heeft zich deze week weer stilaan op gang getrokken. Onze kids hebben hun eerste schoolweek achter de rug,de verschillende sportcompetities zijn wederom van start gegaan en zelfs onze nationale voetbalploeg is erin geslaagd zijn eerste 3 punten binnen te halen voor het WK van Zuid-Afrika.

    Wat onze mannen aangaat werd er deze week pittig getraind in het vooruitzicht van de eerste competitiewedstrijd tegen Schelle.Woensdag zag de coach dat het goed was,maar vrijdag (misschien vermoeid van de eerste week school) werd er slecht getraind. Als dat zaterdag maar goed ging komen en………zoals we nu weten : het kwam goed.

    Tegen een sterk spelend Schelle bouwden we,met vlagen van goed voetbal en vooral veel inzet,een 4-2 ruststand op.Tijdens de rust nog wat extra richtlijnen gegeven en een goeie slok water gedronken wat resulteerde in een tweede helft vol overgave en de wil om te winnen tegen Schelle dat misschien één van de betere ploegen is in onze reeks.

    De eindstand,na een spannende tweede helft,liep op tot 10-6 en de eerste competitiewinst is dus binnen.

    Chapeau voor alle spelertjes maar vooral een dikke pluim op de hoed van David die een heel sterke wedstrijd heeft gespeeld.
    Volgende week proberen we alvast om hetzelfde te doen tegen het Merksem van Mats Sablon (ex Ternesse)

    Deze wedstrijd begint om 9h30 en dus moeten we allen vroeg uit te veren om bijeen te komen om 8h00.

    Voor Georges : zaterdag moet ge wel heel vroeg naar de bakker voor de koeken hé….

    Voor de statistieken : Spelers in de kern => David,Thibaut,Sean,Jelle,Max,Gio en Milan

                                    Doelpuntenmakers => Milan(6) en Sean(4)

     

    PS : heb ook nogmaals wat info ingevoegd ivm de koffiekoeken,e-mailadressen en de te spelen wedstrijden.

     

    Groetjes en tot woensdag,

    Pat



    15-11-2008, 18:28 geschreven door luc  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag wedstrijd 30/8/08

    Hoi DG-fans,

    Zoals beloofd in mijn vorige mail ga ik proberen om elke week een mailtje te sturen met een objectief verslagske van de vorige wedstrijd.Ik heb me speciaal daarom een klein boekje aangeschaft waarin ik tijdens de wedstrijd het één en het ander noteer.

    Zaterdag 30/8  was er normaal een vriendschappelijke wedstrijd tegen en ophet terrein van Zandhoven gepland.Wat ons eerste avondmatch moest worden,werd door omstandigheden een onderling duel tussen 2 Wommelgemse ploegen en dit om 11 uur.

    Het A,B,C van Zandhoven (8-7-6 jarigen) is in Wommelgem gelijk aan A,D,G (8-7-6 jarigen)

    Dus Ternesse met 3 ploegen van 8-jarigen naar Zandhoven en wij met ons ploegske tegen Ternesse H.

    De wedstrijd zelf was er één van twee gezichten en doet ons beseffen dat er ondanks de inzet van ons mannekes toch nog heel hard moet gewerkt worden. De eerste helft werden de opgelegde oefeningen van de voorgaande trainingen bijna vlekkeloos uitgevoerd => tegenstander blokken,keeper naar staart,staart naar vleugel,vleugel naar piloot,voor de goal en binnen..het was leuk om te zien en bij de rust was het 9-1.

    De tweede helft echter (er werd wat van spelers gewisseld in beide teams) kwamen de H-kes goed opzetten,maar dit had vooral te maken met het feit dat ons mannen blijkbaar niet eens meer wisten dat de staart zich vanachter bevindt en de piloot vooraan zit in een vliegtuig. We speelden op een hoopke en luisteren naar de coach was er ook al niet bij.

    Eindstand toch nog 16-5 maar wel een hele slechte tweede helft.

    Volgende week dus wederom goed en hard trainen en thuis tegen Schelle (6/9 om 13 uur) spelen we hopelijk 2 helften zoals de eerste helft…

    Voor de statistieken een overzicht van de gescoorde goals

    Milan => 7
    Sean => 6
    Cyril => 2
    Gio => 1

    Voilà,tot zover het eerste verslag en tot woensdag op training.

     Patrick



    15-11-2008, 18:24 geschreven door luc  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hey DG-fans,

    De tweede competitiewedstrijd is gespeeld en ditmaal hebben we onze tegenstander echt in alle opzichten overklast.Het mag gezegd worden : Merksem is Schelle dan wel niet,maar toch..…voetbal blijft een onvoorspelbaar spelletje.

    Het vroege wedstrijduur,om half tien spelen en dus om acht uur bij elkaar komen (qua veiligheid volgende keren liefst van achter op de Ternesse-parking alstublieft),weerhield onze jongens niet om heel wakker en gemotiveerd uit de startblokken te schieten.

    De opwarming,met de gekregen t-shirts van de coach (te wassen en elke keer ’s zaterdags mee te brengen),verliep vlot en dit zette zich voort in de wedstrijd.Knappe combinaties en voorzetten vanaf de flanken die als regen uit de Belgische lucht vielen,resulteerden in enkele heel knappe doelpunten.

    De Merksemse goalie (niet de verwachte Mats Sablon) zag ze langs alle kanten binnenvliegen : ruststand 2-9.

    Na het rusten,in de trouwens veel te kleine kleedkamers van Merksem,begon alles wat rommeliger.We speelden als mieren op een hoopje en zonder weinig structuur,eigenlijk een beetje zoals de tegenstander. Na tien minuten werd het niveau van de eerste helft echter teruggevonden en werd er weer vlot gevoetbald tot een eindstand van 2-18.

    Kortom een knappe match van iedereen en hopelijk een voorbode voor de thuiswedstrijd van volgende week zaterdag 20/9. De tegenstander heet dan Kontich FC en we mogen terug uitslapen want de aanvang van de wedstrijd is om 13 uur.

    Annick,de mama van Marnix,zorgt voor de koffiekoeken en dit zowel voor de G-kes als de H-kes. Deze traktatie staat in het teken van de verjaardag van Marnix,die vrijdag 6 jaar wordt.

    Alvast nen dikke proficiat !!!!!

     

    Voor de statistieken : de doelpuntenmakers van dienst

    Sean => 6
    Gio => 4
    Jelle => 3
    Marnix => 3
    Milan => 2

    Tot woensdag op training….

    Groetjes,

    Patrick



    15-11-2008, 00:00 geschreven door patrick  

    Onze trainer :

    Nick Schelfhout
    GSM : 0474/364395
    nick_schelfhout89@hotmail.com

    Onze afgevaardigde :

    Patrick Butsraen
    GSM : 0476/221854
    Patrick.Butsraen@corelab.com

    Indien je duiveltje niet kan komen voetballen gelieve tijdig te verwittigen !

    Onze Duiveltjes G  zijn :

    1 David Efutu
    3 Thibaut Ceulemans
    4 Sean Vos
    6 Jelle Muraille
    7 Marnix Verstraeten
    8 Giovanni Verhoeven
    9 Milan Butsraen
    Onze reeks voor volgend jaar :

    R. Cappellen FC B (00043)
    KFCO Wilrijk E (00155)
    KFC Brasschaat B (00228)
    Olympic B (00500)
    Merksem SC C (00544)
    KFC Schoten SK B (00956)
    Ternesse D (01085)
    VC Wijnegem C (01092)
    Antonia C (01143)
    St. Job E (03514)
    SK Donk A (04383)
    sGravenwezel B (04536)
    Mariaburg C (05357)










    Voor de ouders :

    Mercikes voor het leuke afgelopen seizoen!!!!!





    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs