Ondanks de verkregen info van een harde tegenstander bleek al snel dat het elf(5)tal van St Joris toch niet zo sterk was! Dient gezegd dat het snelle storingswerk en een uitstekend positiespel van onze spelertjes de tegenstander ook niet toeliet om te voetballen. Waarvoor een pluim!! Wat we onthouden, behalve de hoge score, is het goede veldspel van onze mannen: het lopen en kiezen van positie zonder bal, bij momenten zeer snelle en vlotte passing, een zeer mooie opbouw vanuit de verdediging (proficiat Robbe), mooi breed houden van het veld (proficiat voor de flankspelers) en het vlotte scoren van onze spitsen (waarvoor ook proficiat). Niet te vergeten: proficiat aan onze twee bij momenten kou lijdende keepers! Natuurlijk hebben we ook kunnen opmerken dat indien bij momenten de passing het individuele zou vervangen er hier een monsterscore op het bord ging verschenen zijn! Daar zullen we dus blijven op trainen, hameren, inpompen, drillen, e.a. !!
Kortom: proficiat aan alle spelers en de goede supporters!! Concordia res parvae crescunt
De selectie voor zaterdag: Mylan, Simon, Lukas, Robbe, Gilles, Thibault, Rubben.
Ondanks het feit dat de kalender aangeeft dat de match om 0930 begint spelen we pas om 1045Hr. Dit op aangeven van de mamas dat het anders de zaterdag nogal vroeg opstaan is!! U ziet, we houden rekening met iedereen!!
De echte reden: Op vraag van St Joris werd de match verlaat, dit wegens begeleidingsproblemen. Desalnietemin blijft het langere slapen een mooie aangename zaak!
De match zelf belooft spannend te worden. St Joris is net als ons fanionteam nog ongeslagen! Een maximale inzet gecombineerd met uiterste concentratie en onversaagd doorzetten moet ons in staat stellen de winning mooth verder te zetten. Maar zoals altijd: het mooie samenspel primeert, op de training liep het ongelooflijk, zaterdag de bevestiging! ene slimme zei ooit: 'si vic pacem para bellum' Tot zaterdag