Hallo iedereen!
Na twee maanden vakantie stond het team van de Droomhut vol energie en enthousiasme klaar om het nieuw schooljaar te starten. En we waren niet alleen! Op 1 september mocht onze school 26 kleuters verwelkomen. Ons klasje telt momenteel 9 eerste kleuters en 1 peuter. Ook dit jaar blijft onze grootste wens om aan de ontwikkeling van elke kleuter een grote bijdrage te leveren.
Fiere kleuters maakten de sprong van de peuterklas (groen) naar de eerste kleuterklas (rood). Al snel werd hun jas bij het juiste symbooltje gehangen. En na een bewegingsmoment met onze (nieuwe) boekentas werd deze in de juiste kast gezet. Onze enige peuter, Matice, volgde alles dapper mee. In de kring, de start van de dag, ging de meeste tijd in het aanbrengen van de kalenders: de daglijn, de aanwezigheids-, week- en weerkalender en het kiesbord.
Na twee maanden vakantie kende elk hoekje succes. De poppenhoek, de auto's, experimenteren met speeldeeg, schilderen, ... Wie zou puzzelkampioen worden? Onze puzzelrups is duidelijk een stimulans om ook kleuters die puzzelen minder leuk vinden aan het puzzelen te krijgen.
Planning:
- Volgende week werken we rond het thema "Ik van kop tot teen". - Dinsdag is er feest in de klas. Jayden wordt 3 jaar! - Dinsdagavond is er info-avond in de Droomhut. Klas- en schoolwerking wordt uitgelegd. Meer info in mapje in de boekentas. - Op 1 augustus werd het broertje van Arthur geboren. Mama Nathalie komt Juul woensdag wassen in de klas. - Elke vrijdagnamiddag om 14h is er spelletjesnamiddag. Wie zin heeft om een groepje kleuters te begeleiden is zeker welkom!
Tot volgende week! Greet.








12-09-2011 om 21:30
geschreven door Juf Greet 
|