SP. DRESSEL - BLAUWE VLAMxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
1 - 2
Na de goede prestatie tegen het Gildenhuis was het hopen op bevestiging tegen Blauwe Vlam, altijd een te duchten tegenstander, zo leert ons het verleden. Door omstandigheden moest echter gans de driehoek op het middenveld vervangen worden ten opzichte van vorige wedstrijd. Zo kwamen Miguel en Jan Caudron voor het eerst dit seizoen aan de aftrap.
Al van bij de opwarming kon je merken dat de concentratie bij de meesten van ons niet aanwezig was, spelers komen te laat, van opwarming is nauwelijks sprake en dat laat zich meteen merken in de match, we komen werkelijk overal te laat, er worden geen duels gewonnen en het karakter waarmee we al een hele competitie spelen is ver te zoeken. Na 10 minuten krijgt een speler van Blauwe Vlam een terchte rode kaart wegens natrappen op Jan C ( overigens samen met Sam de enige die op niveau speelde). Maar zelfs met een man meer krijgen we nog geen voet aan grond. Toch komen we na een kwartier op voorsprong, Stijn kan op aangeven van Sam simpel binnentikken, 1-0, onverdiend maar wel op voorsprong. We blijven echter ondermaats voetballen, slechte passes stapelen zich op en met de weinige kansjes die we krijgen wordt te weinig gedaan. En als het dan slecht gaat, heb je dikwijls ook nog pech, zo kopt Jan C net voor rust in eigen doel. We gaan rusten met 1-1.
Met de inbreng van Dirk hoopten we op een betere tweede helft, spijtig genoeg moet hij al na 5 minuten het terrein verlaten, de kwetsure is duidelijk nog niet genezen. In die tijd hadden we wel al een tweede doelpunt geslikt. Na zwak verdedigen is het hun spits die overhoeks binnentrapt, onhoudbaar voor Joe en zo staan we dus 1-2 achter. We blmijven echt ondermaats spelen en dwingen eigenlijk maar 1 echte kans af, Stijn komt alleen voor doel maar trapt onbesuisd over. Het blijft 1-2 en ons eerste verlies is binnen. Geen ramp, ware het niet dat we nog 2 rode kaarten slikken ook. De eerste voor Jan B onverdiend, de tweede voor Tom wegens protest wel verdiend.
Dressel: Joe, Wim, Jan B, Kristof, Jan C, Thomas(50 Benny), Miguel(35 Dirk,40 Walter), Dooms, Tom, Stijn(60 Davy) en Sam.
Te onthouden: Dat we een ploeg hebben die het moet hebben van karakter, als dat er niet is hebben we het moeilijk.
Dat de pintjes van Davy heel lekker waren, waardoor ik zondag koppijn had en het verslag dus een beetje later verschijnt, mijn excuses daarvoor.
Uitspraak van de week: gans de ploeg na de match in de kleedkamer: tommeken, tommeken, tommeken, wat doe je nu?
Beweging van de week: de paaldans-act van Davy zijn mama, de zjang zal spijt hebben dat hij dat heeft moeten missen!!!
|