DRESSEL ARGUS SAF 1-1xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Een mooie zaterdag middag, stralend zonnetje, twee ploegen die vechten tegen de degradatie en die bovendien beiden op hun sterkst staan; ideale ingredienten voor een heerlijke pot voetbal.
Dressel begint nogal zenuwachtig aan de match en het is Argus dat licht veldoverwicht heeft. Tot kansen leidt dit echter niet en het is in tegendeel Dressel dat een eerste open kans krijgt. Stijn verschijnt oog in oog met hun doelman maar besluit met zijn mindere linkervoet net naast de verste paal. Even later is het Sam die doorbreekt op rechts, Stijn en Thomas zijn goed gevolgd maar de pas van Sam is ondermaats en weg kans dus. Daarna mag Sam ook nog eens volledig vrij op doel koppen, deze keer kopt hij naast. Ook Steven kan vrij aanleggen van aan de kleine backlijn, hij besluit echter zwak op de keeper ( wel met zijn slechte voet ). Aan de overkant moet Hans de Gols uitpakken met een wereldsave; op een kopbal van Danny Callebaut zweeft hij de bal uit de winkelhaak. We gaan rusten met 0-0 en daar moet vooral Argus blij mee zijn, hoewel ze beter in het spel waren.
De tweede helft zit lang op slot, het blijft echter spannend en beide ploegen blijven er vol voor gaan. 10 minuten voor tijd weet Argus te scoren uit een duidelijk buitenspel, de ( zwakke ) scheidsrechter laat doorspelen (compensatie voor een eerder wel gefloten buitenspel dat er géén was) en Junior maakt simpel af: 0-1 dus. De kopjes gaan niet naar beneden en met de moed der wanhoop trekken we volop ten aanval en 2 minuten voor affluiten worden we beloond voor onze inzet. Een hoge voorzet valt voor de voeten van de volledig vrijstaande Dirk, hun keeper (Stefaan) blijft op zijn lijn staan en Dirk besluit in één tijd mooi in de hoek. 1-1 dus en al bij al een normale uitslag. In de laatste minuut mogen we nog een vrije trap nemen van net buiten de rechthoek, Stijn besluit echter in de muur en het blijf dus 1-1. Een score waar geen van beide ploegen iets mee opschiet.
Dressel: Hans de Gols, Wim, Jan DS(Jan S), Jurgen van Royen, Ivan(Chris V), Dirk, Thomas(Miguel), Steven, Dooms, Sam en Stijn.
Te onthouden: Dat we voor het eerst! Dit seizoen volledig waren.
Dat we onze kansen moeten afwerken, om te winnen moet je scoren!
Dat het van 20 januari geleden is dat we nog eens verloren hebben.
|