Inhoud blog
  • kerstvakantie januari 2012 disney
  • nog foto's van Bellewaerde
  • BELLEWAERDE
  • rest foto's star wars dag
  • Star Wars dag Movie park Germany 2011
    Zoeken in blog

    Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Sabrina Vanderbemden
    Ik ben een vrouw en woon in Heers (België) en mijn beroep is ambtenaar.
    Ik ben geboren op 31/12/1971 en ben nu dus 53 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: disney, fotografie.
    Ik ben getrouwd met Peter Dobbelaere, en samen hebben wij twee zoontjes, Danilo en Alessandro
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    Fam. Dobbelaere-Vanderbemden
    Peter, Sabrina, Danilo en Alessandro
    16-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.reis naar Italië - Gardameer

    Van 1 mei tot 15 mei zijn we naar het Gardameer getrokken, we zaten op camping San Francesco in Desenzano, net naast Sirmione.
    Ons favoriete dorpje daar is Lazise, ligt er iets verder vandaan, maar de ganse streek rond het Gardameer spreekt ons wel aan. Voor Danilo was het al zijn tweede keer aan het Gardameer, maar onze Alessandro, nog geen 4 maanden oud, was het natuurlijk zijn eerste keer in Italië.
    Alles is heel goed meegevallen, en prachtig weer.
    Ook de camping zelf was heel tof, wel een beetje last gehad van mieren, maar de mensen van Vacansoleil hebben dit goed opgelost.
    Hieronder wat foto's.















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Communie Georgie
    De jongste zoon van mijn broer Patrick, Georgie, deed vandaag zijn vormsel. Ik was al eerder foto's van hem gaan maken voor zijn bedankkaartjes en dan ook nog een paar foto's van op het feest zelf.

     Joanna, Gwendolina en Andreas


    Gwendolina

    Danilo





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.drie baby's van januari 2008

    De 3 jongens zijn ondertussen al 3 maanden.

     


    Joren, geboren 9 januari




    Yani, geboren 10 januari





    Alessandro, geboren 15 januari


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Danilo en zijn broertje
    Danilo is heel fier op zijn broertje, en houdt hem dan ook heel graag bij hem.
    Hier enkele foto's.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alessandro bijna 2 maanden
    Onze kleinste spruit is bijna 2 maanden.










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    07-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.meter en peter van Alessandro
    Voor de peter van Alessandro hebben we gekozen voor de oudste broer van mijn man, Bernard. Hij is getrouwd met Katrien, en zij hebben zelf geen kinderen. Voor zijn meter hebben we gekozen voor een nichtje van mij, Lesley, zij is de dochter van Gerda, mijn zus, waar Danilo groot gebracht is, terwijl wij werken gaan, en dat zal met Alessandro ook zo gebeuren.







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geboorte Alessandro




    Op 15 januari was het dan eindelijk zover, ons tweede zoontje kwam eraan.
    Weeral heel veel afgezien van de epidurale, want nu blijkt dat dit niet werkt bij mij, maar ja, toch wel afgezien van een paar keren proberen te prikken, en dan lukt dit toch niet.
    Maar hij is gezond, weegt 3 kg 70 gram en is 50 centimeter groot. Grote broer Danilo zal trots zijn!






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar disney om papa zijn verjaardag te vieren - Martine en JP ook mee
    Omdat we dit jaar niet door mijn zwangerschap met kerst naar disney kunnen, hebben we ervoor gekozen om papa zijn verjaardag er te gaan vieren. Ook Martine en JP gaan mee, en dit is voor hun de eerste keer dat ze in disney zijn. Ze zijn de dag ervoor bij ons komen slapen, zodat we 's morgens vroeg direct rechtstreeks konden rijden naar Parijs. We hebben weer schitterend weer gehad en het volk viel ook heel goed mee.









































    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.huwelijksreis Italië

    Een paar dagen na ons huwelijk zijn we met de auto naar Italië getrokken, om de Giro d'Italia te volgen.
    Onze Danilo heel blij dat hij grote Nilo nog eens aan het werk zag, en de madammekes in de hotels waren nogal gecharmeerd door onze kleine Nilo.
    We hebben ook nog een nachtje in het zelfde hotel gelegen als de CSC wielerploeg, en ja hoor, Andy Schleck is een heel beleefde jongen!
    Ook nog een paar daagjes genoten aan het Gardameer.









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze trouwdag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 18 mei 2007 zijn wij getrouwd, we hadden al een zoontje Danilo, maar hebben dan nu ook een ring aan onze vingers. Het feest was in Château de la Motte te Klein-Gelmen. We hadden gekozen voor een italiaans buffet, en het was heel lekker.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.driedaagse zee met bezoek aan plopsa De Panne
    Van 16 augustus tot 18 augustus mee naar de zee geweest met Brigitte. Op de laatste dag ook nog eens naar Plopsa geweest, want Brigitte en Lesley wilden hier ook eens graag naar toe.

























    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-05-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.huwelijk Peter en Jessie
    trouwen/bruidspaar.gif

    Danilo zijn Peter trouwt vandaag met mijn nichtje, ik ben fotograaf van dienst, een van mijn hobby's.
    Danilo zelf vond het niet zo leuk om bruidsmanneke te spelen, en wou amper op de foto.






























    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    17-05-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plop de panne

    Onze allereerste keer in Plopsa De Panne, we hebben een jaarabonnement genomen, zodat we ook hier in Hasselt af en toe eens kunnen rondhangen, en de prijs haal je er zo uit. Op 17 mei was het dan zover, en echt lekker weertje!















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-05-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12 mei 2006 - Bobbejaanland

    Naar Bobbejaanland was ook al lang geleden, en omdat hier ook nog vanalles is voor kinderen, ging onze keus voor pretpark in mei maar naar daar. En ja hoor, Danilo geniet al meer van de ruige dingen, dan van de kinderdingen.

















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-05-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.giro 2006 in België
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In mei 2006 zit de GIRO D'ITALIA enkele dagen in België, meer bepaald in de streek van Luik. Onze zoon Danilo is genoemd naar de italiaanse renner Danilo Di Luca, en zodoende waren we weer heel blij dat hij weer eventjes in België was. Ziehier een foto van onze Danilo met de grote Danilo.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-03-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kinderboerderij Bilzen
    Een uitstapje naar de kinderboerderij van Bilzen, mooie wandelpaden en een leuke kinderboerderij.
    Het was wel koud, maar met dat zonnetje erbij, was het aangenaam!












    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-12-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kerst 2005 in disney
    Met kerst 2005 voor de eerste keer met Danilo naar disney geweest. Hij heeft er van genoten, mama en papa natuurlijk ook. We verbleven in een hotel buiten disney, want we hadden de inkomkaarten gewonnen, en konden niet direct nog een hotel boeken. We verbleven er drie dagen.



























    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-12-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KERST 2005



    Danilo laten poseren om een kerstkaartje ineen te knutselen, maar hij vond het te plezant om met de sneeuwbolletjes te spelen!
    En een kerstboom is toch maar iets raars.









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-11-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.november 2005 : SNEEUW - JOEPIE!!!
    In november valt er ineens sneeuw, vroeg op het jaar, maar voor Danilo is dit heel fijn, ook Laïka geniet.





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 september 2005 - dagje Bokrijk
    Vandaag eens een uitstapje naar Bokrijk gemaakt, en eens op een paard gezeten, en al geracedt.









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per maand
  • 01-2012
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 01-2011
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 09-2007
  • 05-2007
  • 08-2006
  • 05-2006
  • 03-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 09-2005
  • 08-2005
  • 07-2005
  • 12-2004
  • 11-2004
  • 10-2004
  • 09-2004
  • 07-2004

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • www.dlrpfans.be
  • camping bella italia Pechiera del Garda


  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Gastenboek
  • patrick
  • foto's danilo en alessandro

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Een interessant adres?




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs