Inhoud blog
  • 24/06/2010
  • 23/06/2010
  • 22/06/2010
  • 21/06/2010
  • 20/06/2010
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Dagboek
    18/06/2010
    18-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18/06/2010
    Beste Bloggers,

    Welkomswoord:
    Laat ik me even voorstellen. Ik ben Diete, ik ben 15 jaar (wordt in september 16) en heb een zus Bente, een hond Frodo en twee ouders zoals de meeste kinderen / tieners. Ik woon in Duffel, Antwerpen, Belgiƫ. En ga naar school in het Sint-Norbertus instituut te Duffel. (Snor voor de vrienden ;) ). Ik volg er momenteel nog sociale- en technische wetenschappen in het vrierde middelbaar maar zit nu midden in mijn eindexamens en ga volgend jaar gezondheids- en welzijnswetenschappen studeren.
    Waarom ben ik hier?
    Een dagboek schrijven is niet meer van deze tijd dus ga ik proberen om vanaf vandaag al mijn ervaring op een 'internet-dagboek' te zetten. Ik hoop dat dat ik hier nog lang kan blijven en mischien enkele nieuwe vrienden leer kennen.

    Groetjes,
    Diete

    18/06/2010

    Heey,
    Vandaag is dus de eerste dag. Ik zit nu midden in de examens dus veel valt er nog niet te vertellen. Ik heb vandaag 'frans' gehad. Echt super simpel. Mondeling en luisteren had ik al vorige week gedaan maar nu was het schriftelijk. Het was echt niet moeilijk. We moesten ook een sprookje verzinnen (in het frans natuurlijk) en dat opschrijven. Het moest gaan over een jongetje die altijd honger heeft en hij moet ergens in een bos zijn en een wolf tegenkomen. Dat was wel moeilijk want ik was nogal gestrest en veel fatasie heb ik dan niet. Maar ja, ik heb dan toch een verhaaltje gevonden, mijn examen afgegeven en naar huis gegaan.
    Ik had dan zelf honger  maar mijn zus (Bente) moest een broodje voor mij meebrengen en ze was nog niet thuis :S. Na een uur is ze dan toch thuisgekomen, met twee vriendinnen (Annelies en Caydie) omdat ze samen hun mondeling examen van frans gaan voorbereiden. Ik heb dan toch mijn eten gekregen :) een lekker broodje met gerookte zalm.
    Dan ben ik naar bovengegaan en heb ik op het internet wat informatie opgezocht over 'pro-ana'. Niet omdat ik het ben maar omdat ik op dieet ben en het lukt niet zo goed. Ik dacht dat ik mischien op zo'n sites wat tips zou kunnen krijgen. 
    En dan ben ik hierop terecht gekomen en dacht ik: 'mischien moet ik is proberen om een blog te schrijven daar kan ik mischien over bepaalde dingen praten wat ik zo niet kan'. We zullen wel zien. 
    Morgen komen mijn nicht en nonkel uit Canada :D ik ben super blij. Het is ondertussen al vijf jaar geleden dat ik ze nog gezien heb. Om 9.20 landen ze in zaventem en dan gaat heel de familie daar zijn en ik en mijn zus gaan zwaaien met een grote Canadese vlag. Dus als er iemand per toeval morgen ook op Zaventem moet zijn, die twee losers dat belachelijk gaan doen met een rood-wit-rode vlag, dat zijn mijn zus en ik :). 
    Maar ik ben weg want ik ga nog een klein beetje studeren voor mijn examen van maandag omdat ik morgen niets kan doen.

    Groetjes en hopelijk tot morgen,
    Diete xx

    18-06-2010 om 14:16 geschreven door Dieteeee_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs