Goed geprobeerd andere klassen ... ! Maar er kan maar één klas de beste fluo-jas-dragers zijn en dat zijn WIJ!! We werden beloond met frietjes, kregen 'De gouden friet' en staan volgende week in De Weekbode!
Was de sint onze school vergeten??? Stuurde hij een valse sint en piet???
Nee hoor, de sint zelf wist niets over die indringers! De échte sint en pieten brachten iedere klas een bezoekje. Tijdens het bezoek aan het eerste leerjaar, las de sint in zijn boek over onze pietenopdrachten. Omdat we die zo goed gedaan hebben, kregen we een echt pietendiploma! In zijn boek stond ook wie al goed kon lezen, rekenen, dansen, zingen ... We mochten één voor één bij de sint gaan en kregen van de pieten een snoepzak én cinematicket!
Vanmiddag gingen we kijken naar de film in De Spil en nadien mochten we nog een cola drinken!
Deze week is zwarte piet een paar keer onze klas binnengedrongen en liet hij telkens een opdracht achter!
Zo moesten we leren schoorsteenwerpen, over daken lopen, zo gek doen als een piet, zo stil sluipen als een piet. We moesten ook een sintdans en -lied leren! Benieuwd wat er nu zal gebeuren nu we alle opdrachten tot een goed einde hebben gebracht!
We luisterden deze week ook al iedere morgen naar een sintverhaal in de grote zaal!
Dubbel feest vandaag! Want zaterdag was Berja jarig en vandaag Floor! Cakes, sapjes, popcorn ... en daarbovenop nog eens picknicken van strooipiet die langskwam!
Sorry als we ons bordje vanavond niet helemaal op krijgen mama's en papa's ... !
En of het een fluoke flijdag was...!! Ons schoentje was gevuld, we kregen een badge voor op ons fluojasje, we speelden een sintspel op de Ipad, we oefenden onze sintliedjes - en dansjes en vierden fluoke flijdag vanmiddag op de speelplaats met liedjes en dansjes!
Fluper fleuke flag vlandaag vlus!
Alle foto's van fluoke flijdag staan op de schoolwebsite!
Oefenen met de juf en met klasgenootjes zijn we al goed gewoon, maar in klas oefenen met onze eigen papa, mama, opa of oma, dat hadden we nog niet gedaan!