We hebben 3 drukke dagen achter de rug. Eerst in Dunedin nog naar Otago Peninsula geweest met de wilde Pinguins , Albatrossen en Pelsrobben. We hadden het geluk om ook een Zeeleeuw op het strand te ontmoeten. Een kolos van 300kg!
De dag erna hadden we een trip voor de boeg van 220km maar we hadden besloten om via The Catlins streek te rijden omdat daar onderweg meer te zien valt. Devolgende stops hebben we gehad: Kaka point, Nugget point, Curat bay, Punakaiki falls, Cathedral caves, Riverton (de Rivièra van Nieuw Zeeland :)). Gevolg : pas om middernacht in het hotel aangekomen van Te Anau.
Vandaag om 8u30 reeds vertrokken naar de Doubtfull Sounds. In één woord prachtig. Foto's zullen voor zich spreken.
Morgen staan er enkele avontuurlijke trips te wachten in Queenstown.
We zijn nog steeds in Dunedin en gaan dadelijk (15u30) met een geleid bezoek naar pinguïns, albatrossen en zeehonden kijken op een schiereiland onder de stad.Dus nog snel hieronder wat foto's gepost van gisteren.
De laatste foto was een ideale afsluiter gisterenavond in dit op Schotland geïnspireerde stad. Met enkele whiskys natuurlijk.
Gisteren heeft Ronny voor de eerste keer in zijn leven links gereden en met een automaat. Het ging zeer goed , alleen de pinker staat ook aan de andere kant, dus iedere keer als hij wou afdraaien ging de ruitenwisser op en neer. Met als reactie in het busje: Ronny, andere pinker of Ronny, het regent niet.
In ieder geval hebben we fantastische natuurfoto's gemaakt van lake Tepako,Mount Cook Gletsjer, Moeraki boulders om 's avonds aan te komen in Dunedin. Deze stad ligt aan de kust en ons hotel op 5 min wandelen van het centrum en toch ligt dit hotel op een hoogte van 760m! dus de straten zijn hier zeer wisselvallig in hoogteverschillen, de steilste straat ter wereld ligt hier in de buurt. Wie is er vandaag aan de beurt om te rijden?
Het ramptoerisme hebben we gelukkig achter gelaten. Vandaag is de roadtrip rond het zuidereiland begonnen. Een kleine 200km naar beneden gereden richting Lake Tekapo. Volgens ons was het Lake Teekaapo, maar volgens de Kiwi's Tkèpo. Dit meer is vooral bekend om zijn Turqooise kleur. Dit is zo ongelofelijk mooi en jammer genoeg kunt ge dit niet perfect op foto vastleggen.
Om iedereen gerust te stellen hier zijn er geen overstromingen!!