Ik ben Ilse Wouters, en gebruik soms ook wel de schuilnaam juf Ilse.
Ik ben een vrouw en woon in Brustem (België) en mijn beroep is onderwijzeres.
Ik ben geboren op 26/11/1976 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: mijn kids, Qlife en koken.
Ik geef les in de basisschool De Regent te Gingelom. MIjn tweede thuis!! Een school met een warm hart!
Naar aanleiding van de boekenweek , hadden we nog een bezoekje aan de boekbinderij te goed. Wegens omstandigheden was deze nog niet kunnen doorgaan. De tante van Nora en Anna heeft een boekbinderij in Hakendover. Ze liet ons zijn hoe zij boeken maakt. Zo weten we nu dat sommige boeken gelijmd worden en anderen genaaid. Ze maakte voor ons ook een boek.Dit wordt nu het boek van het eerste en tweede leerjaar! Het was een heel leerrijke ervaring!! Bedankt tante Inge!!!
Tijdens de vakantie werd ons Carmina 7 jaar. Dit mochten we vandaag nog vieren in de klas. Lekkere wafels en speculaas smaakten heerlijk! MOrgen drinken we de limo nog op. Bedankt Mina!! En nog een dikke proficiat!
IN de bieb krijgen we vandaag een kabouterrondleiding. We hebben weer heel wat bijgeleerd!! Bedankt voor jullie tijd en voor de toffe potlood!! We komen zeker langs.
Vandaag konden we eindelijk ons brood proeven!! 4 verschillende soorten: wit, boerenbrood, grijs en volkorenbrood. Zo'n lekker brood hebben we nog nooit gegeten!!! We mochten ieder ons eigen boterhammetje smeren . En we mochten ook nog zelf eiersla maken. De leerlingen van het 2de , 3de en 4de mochten ook eens proeven want we hadden nog wat over. Fijn hé!
Michael vroeg dinsdag aan onze juf: HOe bak je brood?? Ik zou dat graag willen kunnen!' Dit was geen probleem voor onze juf. Donderdag zullen we dit eens van naderbij bestuderen, zei ze. Vandaag was het zover!! Samen met de juf gingen we tijdens de middagspeeltijd boodschappen doen en na de speeltijd begonnen we eraan. We kregen wat hulp van de leerlingen van het derde leerjaar. We kunnen het al heel goed. kijk maar naar de resultaten. Omdat we zo flink waren- trakteerden de juffen nog op een ijsje!
Vrijdag verwachten we de paashaas in de school. HIervoor maakten wij prachtige paasmandjes. ZO kan de paashaas of de klokken - ze vullen met heel wat lekker. Voor ieders gemak, zorgde de juf zelf voor de potten. Ieder maakte een eigen creatieve paashaas!!' Goed gedaan', zei onze juf.
Humor is heel belangrijk is het leven. Lachen is gezond!! Daarom gaf ik gisteren een speciale opdracht mee aan de kinderen : MEEBR. EEN VIERKANTEN CIRKEL Dit was natuurlijk een aprilgrapje!! Wie liet er zich beetnemen??? Gino alvast niet : hij zei onmiddellijk ; ' dat bestaat niet!'
Gisteren was het druk in onze klas. Juf Marine ( oud - leerling van de school) kwam bij ons in de klas kijken, hoe het er aan toe gaat. Juf Veerle kwam haar laatste lesje ' muziek' geven . Het ging over een 'gouden ' ei!! Juf Veerle :Wij wensen je dit schooljaar nog veel succes en volgend jaar veel werk!!
P.S. Bedankt voor de lekkere traktatie en mooie bloemen.
Juf Els kwam ons vuurtje lenen! Ze gingen eitjes koken. ALs dank mochten wij proeven van hun lekkere eiersalade!! De kleine spruitjes konden heel goed vertellen hoe ze het gemaakt hadden. Bravo.
Ons Sofie en LIeselore verjaren op dezelfde dag! Dubbel feest dus in de klas. Lekkere cakejes, drank en taart!! Niet goed voor de lijn!! Fijne verjaardag meisjes , maak er een fijn feest van.
Zondag 27 maart deze onze Irizar meisjes hun lentefeest ! Dit deden ze in de academiezaal te St.-Truiden met nog heel wat meisjes en jongens van onze regio. Samen met meester Helder hebben ze dit voorbereid. Het was prachtig!! Een dikke proficiat voor Nora , Anna, Meester Helder en de ouders.
Als aandenken kreeg ik een bladwijzer met een zelfgekozen spreuk.
' Het leven heeft mij dag aan dag heel duidelijk laten blijken de mooiste dingen die je ziet, zie je zonder te kijken. Ze blijven bij je bovendien, je hebt ze met je hart gezien' van Toon Hermans - Nora
'Vandaag is de dag, hij komt maar één keer. Morgen dan is het vandaag el niet meer. Niet zeuren, geniet van het leven, het mag maar doe het vandaag want vandaag is de dag. 'Toon Hermans - Anna
Vandaag was het weer zover : Naar jaarlijkse gewoonte ging de ganse lagere ( die op school waren , want 5 en 6 zijn op GWP in Brugge) narcissen plukken in de weide van het kasteel. Van de familie Aumann mogen we naar hartelijk plukken en dan doen onze kids dan ook. Een boeketje voor mama, oma , opa, pépé en mémé ,... en zelfs voor de juffen!!
Vandaag mochten Bjarne en de zus van ons ALlisia - Jo-Ann voor ons komen voorlezen in de nieuwe leeshoek Ze maakten een eigen verhaal!! Ze hebben dat heel goed gedaan. Bedankt!!