Vandaag nog eens een wedstrijdje op het programma; de 3 uren van Vlierbeek. Het was de eerste keer dat deze wedstrijd georganiseerd werd en het was vlakbij dus besloten we eens deel te nemen met 2 ploegen. Ploeg 1 bestond uit Jimmy en Tom, ploeg 2 uit Gill, Joris en Roger die vandaag zijn koersfiets omruilde voor Jeanke's MTB. Het parcours liep rond de bossen van Linden en was niet super technisch maar toch zwaar genoeg omdat het ongeveer 7km lang was. Jimmy nam de start voor ploeg 1 en Joris voor ploeg 2. Alles verliep vlot tot op het moment dat Tom zijn 2de ronde indraaide, fiets wou niet meer op het grote blad, wat met de stukken op de weg een kleine ramp was.
Serge had gelukkig zijn fiets mee en zo kon Tom zijn weg toch verderzetten, het was nogal een zicht ne mens van bijna 2m op ne Medium.
Iedereen vandaag echt zijn uiterste best gedaan en het resultaat was ernaar: ploeg 1 werd 5de en ploeg 2 werd 8ste van de 22 ploegen. We hebben de Moosduvels voor de eerste keer op de kaart gezet, hopelijk volgende week op de Mollekensberg ook!
Hopelijk hebben we dan ook onze kledij,het zal eens tijd gaan worden! 
Tot volgende week op de Woodies Classic!
|