Inhoud blog
  • Onze deelnemer voor de werelspelen
  • Eerste trainingsdag
  • Hoe het begon???
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    SPECIAL OLYMPIC WERELD SPELEN LOS ANGELES 2015
    Gert en Robert
    Gaan samen naar USA
    02-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe het begon???

    Mei 2014 kwam er een mail aan in het dierenpark met de vraag of De Meander geïnteresseerd was  om atleten af te vaardigen voor de wereldspelen 2015 in Los Angeles.

    Dit vonden wij wel een leuk idee en na het bekijken van de disciplines en voorwaarden hebben we, na overleg met de nodige personen,  Gert VanBrabant en Kristof Onkelinx ingeschreven.

    Er moest natuurlijk ook een coach mee en vermits ik hun badminton coach was, veel mij deze eer te beurt.

    Dus de Meander schrijft zich in met 2 atleten (Gert en Kristof ) en 1 coach (Robert ) voor de discipline badminton.


    Eind oktober 2014 word ik thuis gebeld, vanuit het bestuur van Special Olympics Belgium, dat Gert samen met mij geselecteerd werd om deel te nemen aan de wereldspelen in Los Angeles  Exclamation

    Dat was groot nieuws en Gert ging de hele Meander af om iedereen in zijn vreugde te laten delen.Very Happy

    Hier moest ook een foto van gemaakt worden.


    02-03-2015 om 00:00 geschreven door De Meander - SOB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 02/03-08/03 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs