De Lotus
E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Foto

Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Mailinglijst

Wil je op de hoogte blijven van onze bezigheden, schrijf je dan hier in!



agenda

Belangrijke data in mijn agenda


Alternatief onthaasten
30-04-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bach bloesems bestellen

Relaxatiepraktijk De Lotus opent dan wel pas in het najaar de deuren, toch kan U nu reeds bij ons terecht.
Dit voor bachbloesemadvies en bestellingen.

Hebt U vragen of twijfelt U dat Uw gemoedstoestand wel in aanmerking komt voor bach bloesem remedies, stuur ons dan gerust een mailtje waarin u uitlegt hoe U zich voelt. Dit kan angstig, eenzaam, overbezorgd,... zijn.
Op basis daarvan kunnen wij U dan bijkomende vragen stellen en hiervoor een bachbloesem voorstellen of samenstellen.

Ook met andere vragen ivm ons (toekomstig) aanbod kan U ons uiteraard contacteren.


relaxatiepraktijk.delotus@gmail.com

30-04-2010, 22:21 geschreven door De Lotus

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze 2link pagina's
Bekijk misschien ook eens even onze 2 link pagina's: onthaasten en bachbloesem remedies:

http://onthaasten.2link.be/

http://bachbloesem-remedies.2link.be/

30-04-2010, 22:26 geschreven door De Lotus

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.krantenartikel : 1 op 3 kinderen kampt met stress en angst
Klik op de afbeelding om de link te volgen 32% van de Vlaamse kinderen tussen 10 en 14 jaar lijdt onder stress en angst. Dat blijkt uit een grootschalige pilootstudie van stress-specialist dokter Luc Swinnen bij 1.377 kinderen uit 18 scholen.

"Kinderen zijn een vergeten groep in het onderzoek naar stress, terwijl het net bij hen vaak voorkomt", aldus Swinnen. "Net als bij volwassenen manifesteert stress bij kinderen zich in verschillende gradaties. De lichtere komen even op en verdwijnen weer. Dat zijn reacties op een plotse verandering."

"In andere gevallen is er sprake van langdurige stress die niet vanzelf overgaat. In de ergste vorm leidt het tot gedragsveranderingen en schoolverzuim. Maar aangepaste hulp blijft dan vaak uit, omdat het stressprobleem niet als dusdanig erkend wordt."

Uit het onderzoek blijkt ook dat meisjes stressgevoeliger zijn dan jongens. Er is ook een verband tussen het stressniveau en de gezinssituatie waarin kinderen opgroeien. "Kinderen uit eenoudergezinnen hebben er meer mee af te rekenen", aldus Swinnen. De stressonderzoeker pleit voor gerichte acties bij zowel kinderen, ouders als leerkrachten om het fenomeen ook preventief aan te pakken.

KVHo

30-04-2010, 10:06 geschreven door De Lotus

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Archief per week
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs