We vertrekken vanavond naar Eede met 2 mobilhomes. Ons Anke en Tom zijn al mee. Tom zijn eerste kampeerervaring met de mobilhome. 's Zaterdagsnamiddag verwachten we de rest van onze bende. We gaan wandelen in Sluis en beginnen met de stadsomwalling en komen langs het centrum terug. We brengen een gezellige avond door, goed gelachen en lekker gegeten!
's Zondags maken we een wandeling van 4 km richting Victoriadoolhof. Na het panelendoolhof gaan we even lunchen in het pannenkoekenhuis. Waar ons Yana en de grote kinderen kunnen afreageren in het ballenbad.
Na het eten beginnen we aan het grote doolhof. Lossen een aantal vragen en rebussen op en na wat fout lopen en wat nat worden geraken we nog redelijk snel buiten. We rijden richting mobilhomes en sluiten nog af met een drankje en het weekend zit er weeral op.
We hebben enorm genoten van onze kinderen !

|