De leerlingen van het vijfde beleefden een leuke 2-daagse op "de Bosberg" te Hengelhoef. Fijn bosspel, knutselen, drama, zwemmen, avondwandeling met mysterieuze verhalen, ludieke kwis, leuke speeltuin, toffe kamers en nog zoveel meer. De foto's spreken voor zich.
Vandaag maar een half dagje. Laten we maar vlug een huisaltaartje knutselen zodat we ons tot de weergoden kunnen richten om een mooie en zonnige tweedaagse te vragen. We hebben geknutseld en ook 2 themalesjes gekregen. Ook hebben we nog een opdracht voor het scorebord uitgevoerd. Die hebben de Eburonen gewonnen.
Amai, de weergoden zijn ons vandaag alweer gunstig gestemd. We zijn naar de Teut gewandeld en hebben daar ons eerste bosspel gespeeld. Zoveel mogelijk opdrachten oplossen en oppassen dat de woudgeest ons niet te pakken kreeg, dat was het doel van het bosspel. Wie de winnende groep is, weten we morgen pas. 's Middags hebben we gepicknickt. In de namiddag hebben we kampen gebouwd. Dag 2 zit er alweer op. Moe maar voldaan.