VBS Baliebrugge De Zonnewijzer Welkom op de klasblog van juf Ann-Sophie in de sterrenklas (3de kleuterklas).
Via deze blog breng ik jullie graag op de hoogte over het reilen en zeilen in onze klas. Neem gerust even een kijkje :
19-05-2016
Circus gekke dag
De circusdirecteurs zijn in de maak. De clowns speelden de circus voorstelling van dinsdag na. Dit voor de hele klas. Knap gedaan!
Mooi weer, dus fietsen maar. Vergeet geen fietsen mee te brengen op donderdag :)
De tuintjes kregen nieuwe plantjes en deze groene vingers staken een handje toe.
Elise kreeg deze week het letterkoffertje met de letter C mee. Het was geen gemakkelijke maar een lekkere letter. Chocolade, cacao, chocomelk, chips, coca-cola, cent, chimpansee en nog zoveel meer.
We luisterden eerst naar de geschiedenis van het circus.
We zijn er klaar voor Links is dat de clown zelf en rechts is zijn zoon. Clown op clown doorgeven in de familie. Het hondje kwam even een kijkje nemen in de zaal. Een kunstje tonen ... Wat flink zeg. Deze hond kwam ook eens kijken en toonde ook al zijn kunnen eens.
We gingen 10 dagen in de kampeerwereld samen met Juf Lynn. We kregen op het einde van de rit nog bezoek van meester Tibo We konden timmeren in de timmerhoek De Barbie caravan-wagen We konden weven met wol. We maakten lantaarns
Er waren I-pads in de klas waar we spelletjes op konden spelen We deden schrijfdans als een robot
We maakten aardbeien milkshakes voor op onze picknick samen met de zonnen.
We begonnen de week met een geheimpje van juf Ann-Sophie. De kleuters gaan je zeker en vast hard missen, kom zeker nog eens langs.
Voor mij was het ook een spannende start, 17 nieuwe gezichten en elk heeft een ander verhaal. Samen ga ik met de kleuters de laatste stappen zetten in de kleuterklas.
Het wordt nog een zeer leuke en gevulde periode tot aan de grote vakantie. Wat staat er ons nog te verwachten: Juf Lynn komt nog naar de klas, het schoolfeest, moeder- en vaderdag, nog heel wat verjaardagen, circus komt nog langs, stuif-uit .... en zoveel meer.
Ik ben er helemaal klaar voor. De sterren zijn er ook klaar voor. Ik hoop dat de jullie er ook klaar voor zijn, de klasdeur blijft ook voor jullie mama's en papa's openstaan.