De familie Beyaert- Cousart, nl :
- Remi Beyaert - Van Oost - Leo Beyaert - Goemine - Petrus Vermoeren - Marie Beyaert - Alfons Beyaert - Van Moorleghem - Alois Beyaert - Vercruysse - Richard Cousaert - Beyaert Julie
hadden tesamen 30 kinderen. De zes genoemde Beyaert leden, evenals hun 30 kinderen werden allemaal in Elsegem geboren. We mogen dus stellen dat we hier met een echte Elsegemse familie te doen hebben. Bij het begin van mijn blog meldde ik dat ze niet enkel in Elsegem werden geboren maar er ook verbleven.
Waar vinden we hun verblijfplaats terug :
--familie Remi Beyaert : woonde met de 4 dochters in het cafe " Oud-Gemeentehuis" op de hoek van het Elsegemplein, huisnr 40, huis dat thans bewoond is door Fabien De Vos en familie (ondertussen nieuwe inwoners).
-- familie Leo Beyaert : woonde op de Peeshoek, nr 6 ; de boerderij op de hoek, waar de familie van zijn zoon Maurice Beyaert is blijven wonen. Op de Peeshoek nr 6 woont thans Ares Invest
-- familie Marie Beyaert : woonde in de Beekstraat nr 31, huis aan de spoorweg, dat werd herbouwd en thans wordt bewoond door Kiekens Guy
-- familie Alfons Beyaert : woonde in de Beekstraat nr 10, boerderij bleef verder bezet door de familie van zoon Gerard Beyaert. Thans is de familie van Aline, dochter van Gerard er gehuisvestigd.
-- familie Alois Beyaert : woonde in de Beekstraat nr 30, boerderij die verder werd bewoond door de zoon Louis Beyaert. De woning werd volledig verbouwd maar staat thans leeg.
-- familie Beyaert Julie woonde in de Beekstraat nr 6, hier ook bleef zoon Rene de boerderij verder runnen. Thans wonen er De Tavernier Angele en Frans.
|