vrijdag 14/2 is er geen bowling, dus een weekje rust en bezinning voor iedereen. Ik heb het reglement aangevuld met een paar vroeger gemaakte afspraken omtrent onvolledige wedstrijden
op algemeen verzoek en na rijp beraad worden de resultaten die behaald werden in 'bowling tragel' niet opgenomen in de stand. Enkel de wedstrijden bij Franco komen in aanmerking. 14 februari (valentijn) valt dit jaar op een vrijdag en die dag is de bowling gesloten. We zien nog wel of we uitwijken naar een andere bowling. Het tornooi van s-sport dat vroeger door een club uit Lede werd ingericht in Erondegem wordt dit jaar door ons ingericht op 25/09/2014. Dat zou iets moeten opleveren voor de clubkas.
Aan diegenen die ik dit jaar nog niet zag: een plezant nieuw jaar (aan de anderen ook natuurlijk) en tot vrijdag,
we hebben er een speler bij, Björn (Sven's broer), en het ziet er geen slechte uit. Ook was er een gastoptreden van Joni (Fred's zoon) die met een mooie reeks strikes in de 230 punten haalde.
dertien van de zestien spelers gaven present en leverden een puike prestatie (op twee na).
Franco is dicht op 27/12 en 3/1. We gaan die vrijdagen in Aalst spelen (tragel om 14.00). Denk er al eens over na en laat me vóór 21/12 weten of je meegaat, zodat we de banen kunnen bespreken.
niet vergeten, volgende vrijdag 1 november, spelen van 19u tot 22u. Vrijdag 8 november wordt er gespeeld voor de wisselkegel, met handicap. Fred moet de beker meebrengen.