Lees hier de laatste nieuwtjes over plattelandsdorp Assenede Assenede , bruisend levend met meer anecdotes te vertellen dan over gelijk welke grootstad !
29-04-2015
Stoepekapelle rommelmarkt
06/07/15 vanaf 08 tot 16u . Op kapelhof + dreef en parking De Linde Stoepestraat Assenede . 1 euro per strekkende meter , minimum 3 meter . Reservatie , 0496/94.14.76 of 0477/33.84.85 Inschrijven na storting op BE47 1430 6284 4280 , Marc Corrijn .
De helft van de parking op de Markt Assenede verdwijnt de komende 2 jaar , ze hebben de Markt volgesjokt met appartementen , 1 appartement = 2 auto's , waar die gaan staan weet geen kat . Wie nu een appartement te koop of te huur heeft staan in het centrum is eraan voor de moeite .
De restauratiewerken aan de kerk Assenede worden uitgevoerd door de firma PIT uit het Antwerpse Kapellen . Met een firma met pit kan de restauratie dus niet misgaan .
Een onvoorzichtige automobilist reed zonet tegen een paaltje op de Markt Assenede . Het paaltje liep enkele schrammen op , de auto daarentegen . De chauffeur vertrok met een zuur gezicht zonder en boodschap achter te laten . Hihihi .
De helft van het Marktplein Assenede is afgezet , de steigers naderen , de firma schijnt zelfs PIT te noemen . De zelfstandigen zullen er blij mee zijn , de helft van hun parking weg voor de komende 2 jaar terwijl op de andere helft van de Markt 15 parkings kunnen bijkomen .
FC Assenede verloor de laatste wedstrijd van het seizoen met 2-3 van Bellem en eindigt negende in de stand . De derby's tegen Bassevelde en Meetjesland verdwijnen , anderzijds komen Ertvelde en Kaprijke in derde provinciale A .
De huizenprijzen in de regio Meetjesland/Deinze zijn het hoogst in Nevele , gevolgd door Lovendegem . De laagste vindt je in Zelzate gevolgd door Sint-Laureins en Assenede .
Op 19/05/15 brengen koning Willem Alexander en koningin Maxima van Het Huis Van Oranje een bezoek aan het industrieel museum in grensgemeente Sas Van Gent .
Nog steeds geen bordjes verboden te parkeren te zien op de Markt Assenede , de steigers laten op zich wachten , anderzijds spuiten de marktfonteintjes weer vrolijk .
De parkeerplaatsen op het voorste gedeelte van de Markt Assenede kunnen verboden worden voor de veiligheid , afvallende brokstukken van de stellingen . Gaan ze dan ook de dinsdagmarkt en de kermissen verbieden op de Markt .
Nu komt er een parkeerverbod op het achterste gedeelte van het marktplein Assenede . De helft van de zelfstandigen is al gewurgd door de dorpskernvernieuwing , nu nog de andere helft . Ze kunnen nochtans makkelijk 15 bijkomende parkeerplaatsen aanleggen op het voorste gedeelde van het marktplein . Maar het zit er niet in .