Ik ben Sleddens Reggie en Theo
Ik ben een man en woon in Bakel () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1947 en ben nu dus 78 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fietsen Voetballen Tuinieren.
Nadat we vanmorgen eerst nog wat diesel hadden getankt bij de Carrefour, en wat inkopen hadden gedaan bij de Lidl, gingen we op weg naar onze volgende camperplaats. Voor vandaag stonden er 175 km. om in Le Bourget du Lac aan te komen in de Rhone Alpes. Om 13:45 uur lekker vroeg in de middag. en met weer een heerlijke temperatuur nu van 27 graden waren we bij de camperplaats. Na wat info van Sjef waren ook wij onder de slagboom en plaatsten de campers naast elkaar. Uiteraard noopte deze temperaturen weer tot het drinken van wat koele biertjes. Na ons avondeten was er weer ons inmiddels vertrouwde kaart avondje, en rond de klok van 23:00 uur was ook deze mooie dag weer ten einde. We willen hier 2 dagen blijven.
Vandaag stond de rit van Charmes naar Louhans op het programma. Na het ontbijt werden eerst de tanks geleegd en weer gevuld en om 10:30 uur vertrokken we. We arriveerden na uiteraard weer wat stops, met een temperatuur van 24 graden om 15:30 uur op de camperplaats in Louhans. Het was er al behoorlijk vol, maar 2 plaatsjes waren er nog over en dat was genoeg. Nadat we de campers weer hadden staan, gingen Reggie en ik samen met Sjef en Anita eens even het plaatsje Louhans bekijken. Na het avondeten was er ons dagelijks potje kaarten en om 23:00 uur was het slapen. Het is een erg mooi plaatsje en is bekend om zijn vele bogen. De dames Anita en Reggie genoten op een terrasje van een kopje koffie, terwijl Sjef en ik een lekkere Kirr namen.
De eerste camper vakantie naar Frankrijk met een gehuurde Hymer.
Op zaterdag 1 oktober vertrokken we vanuit Neerpelt met de gehuurde Hymer op weg voor onze vakantie naar Frankrijk. Sjef en Anita hadden voor ons de tocht uitgezet, en gingen met hun eigen mooie Rapido ons voor. Om 10:00 uur stond het vertrek gepland en dat werd het ook. Via de snelweg gingen we met wat stops, op weg naar de grens met Luxemburg die we om 13:45 uur bereikten en waar we uiteraard gingen tanken en van de lunch gebruik maakten. Na 475 km. bereikten we Charmes de 1e camperplaats om 16:00 uur. Nadat we alles in gereedheid gebracht hadden, genoten we onder een stralende zon van een lekker koel drankje. Na het eten was er de 1e kaart avond voor ons vieren waar we altijd van genieten. Morgen gaan we naar het bogen stadje Louhans.