How to make this nails: gebruik al je kleuren nagellak tegelijk! werk per kleur en begin met de lichtste tint; lak eerst alle vingers van je ene hand en dan die van je andere in de vorm die je wil. het hoeft hoeft niet super netjes. met behulp van een satéprikker of tandenstoker kun je vormen en lijntjes trekken of kijk bij de drogist voor handige tools. als je een kleur hebt aangebracht, laat die dan eerst goed drogen voor je de volgende opbrengt. zo voorkom je dat alles door elkaar gaat lopen.
Heee, ik ben Demi, en ben 13 ik ben mijn blog begonnen omdat ik veel dingen in tijdschriften las & dacht daar wil ik dingen over schrijven. dus ik ga een blog maken. als er mensen zijn die ook echt deze blog bezoeken zal ik misschien ook foto's en filmpjes erop zetten. xxx.
Hee, ik ben Demi, 13 jaar oud en zit op 2 vwo. sinds kort ben ik veel bezig met mode en daar hoort natuurlijk een blog bij. ik schrijf over mode, make-up, nagellak en alles wat mij bezig houdt.