Ik zou over vandaag veel kunnen schrijven maar we zitten in een huisje in een tuin in een afgelegen dorpje in de bossen, en het is zelfs moeilijk om er een SMS te laten vertrekken. Daarom zitten we even in de veranda bij onze gastfamilie om het thuisfront te laten weten dat alles ok is. Als de warme maaltijd klaar is gaat die mee naar het tuinhuis en is het gedaan met onze wifi.
Het onthaal was overdonderend. Binnen de minuut wisten we alles over de douche, het eten, hadden we onze stempel en... hadden we betaald. Met een fooi erbij voor de was. Want die wilde ze wel doen voor ons. Toen we de was brachten hebben we het hele huis gezien vol opgezette dieren want de man is jager. En toen ik haar naaimachine zag liet ik de neepjes zien die ik in mijn wandelbriek naaide want die wordt alsmaar breder. Of ik smaller! Heel kordaat nam ze de broek. Alle neepjes eruit en een paar minuten later zat er een elastiek in. Ik denk dat het eten ver klaar is. Tot morgen.
Reacties op bericht (3)
25-03-2015
Rek
Is dat die broek ,waar ik al een rek heb ingezet?
Goe eten he Zus en af en toe eens een trapistje pakken das veel calorieën
Knuffel Lief
25-03-2015 om 14:14
geschreven door Lief
24-03-2015
Proficiat
Morgen 500 km, dat tikt aardig aan, proficiat !, je bent goed bezig, vergeet vooral niet een feestje te bouwen (na het konijn mag het wel hert zijn -bien arrosé - zoals ze daar zeggen). Groeten en we duimen voor je.
Eric en Sylvia
24-03-2015 om 17:42
geschreven door Tadorna
23-03-2015
Elastiek
Met een elastiek in je broek kun je ook een koninklijke maaltijd aan. Geniet van je warme maaltijd bij de jager. Was het konijn, hert of everzwijn?