Woensdag 28/04/2010 training om 18 uur . Vrijdag 30/04/2010 om 18 uur wedstrijd papa's ( aanwezig zijn omstreeks 17 u 30 ) geen training voor de kids maar wel aanwezig zijn om te supporteren . Zaterdag 01/05/2010 vertrekken we naar bissegem om 07u 40 op de parking van het sportcentrum . Wedstrijden om 9 , 10 , 11 en eventueel 12 of 12 u 30 .
Op woensdag 5 en 12 mei 2010 geen training enkel nog training op vrijdag 7 en 14 mei 2010 om 17u30 .
PS. Vrijdag om 19 u 30 evaluatie in de cafetaria van het voorbije seizoen .
De brigands moesten de verplaatsing maken naar Ruiselede om er een oefenwedstrijdje te spelen tegen de plaartselijke U7 . Het bleek al vlug dat de thuisploeg scherper kwam op zetten dan de brigands want de thuisploeg zorgde voor de betere kansen . De brigands konden even dreigen maar konden echter niet beletten dat een sterk spelende thuisploeg uitliep tot een 4 - 0 voorsprong . De daaropvolgende actie's waren echter voor de brigands en konden zo een 4 - 2 ruststand uit de brand slepen na een goal van Xander en Jelle . Na de kampwissel was het echter terug de thuisploeg die de wedstrijd naar zich toe trok en zo de score kon uitdiepen tot een 9 - 2 stand . De jongens konden nog tweemaal tegenscoren via Xander maar konden niet beletten dat de thuisploeg er nog ééntje bijdeed en zo de eindstand op 10 - 4 brengen .
Speelden , Amez Quinten , Vlaminck Quinten , Debruyne Jelle , Walgraeve Xander , Tant Michiel , Van Den Berghe Jente en Wyffels Jens Scoorden , Debruyne Jelle(1) en Walgraeve Xander (3)