instapklas

22-09-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In mijn boekentas
Kijken wat er in de boekentas van Jules zit; wat hoort er wel/niet in? Een puzzel maken van Floortje en haar boekentas, een grote boekentas schilderen en bekleven met papiersnippers (het resultaat hangt aan het raam in de gang!), zo snel mogelijk je boekentas nemen als de muziek stopt, het versje 'Met mijn boekentas' uitbeelden in de klas, kijken welke boekentas bij welke Jules hoort,... en natuurlijk ook veel spelen!







































22-09-2012 om 18:09 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's


















22-09-2012 om 18:04 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag van de sportclub










22-09-2012 om 18:03 geschreven door 1KC  


15-09-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De hoeken van mijn klas
Deze week hebben we onze klas nog wat meer verkend. Welke hoeken zijn er allemaal? Met welk speelgoed kan je daar in spelen? Op welke plek hoort alles? (want opruimen moeten wij natuurlijk ook doen!) Aan de hand van Jules' speelgoedbak leerden we elke dag een andere hoek beter kennen.
We mochten ons eerste kunstwerk maken in de knutselhoek, speelden met steekparels, maakten puzzels, lazen boekjes in de boekenhoek, werkten rond het begrip in/uit de speelgoedbak,... en leerden ook wat beter samenspelen!
Nog eventjes oefenen, en dan kunnen wij al heel flink spelen in onze klas.



































15-09-2012 om 14:12 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
































15-09-2012 om 14:04 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jules logeert bij Sam
















15-09-2012 om 14:00 geschreven door 1KC  


09-09-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag nieuwe vriendjes!
Deze week was de allereerste schoolweek van 12 nieuwe peutertjes.
Het was dus vooral traantjes drogen, de klas verkennen, al het speelgoed ontdekken, juf Karen, Jules en elkaar leren kennen,... Maar wat hebben we die 1ste week goed doorstaan, mama's en papa's! Op naar de volgende!




























09-09-2012 om 18:06 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's




























09-09-2012 om 18:02 geschreven door 1KC  


31-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
Maandag is het zover... het nieuwe schooljaar begint!
Voor 11 nieuwe peuters begint hun schoolcarrière

Alvast welkom Sam, Zanib, Niels, Gilles, Mats, Iliana, Lucas Sezkir, Zoe, Elsa, Florent en Lucas Vandekerckhove!

juf Karen & Jules

31-08-2012 om 00:00 geschreven door 1KC  


11-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ochtendgym
Met dank aan de mama van Daan.









11-07-2012 om 21:33 geschreven door 1KC  


07-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Water en zand
Nog enkele sfeerbeelden van de laatste week!

Graag willen we jullie allemaal bedanken voor de leuke cadeautjes, mooie kaartjes en tekeningen, en voor al dat lekkers. Fijne vakantie!

juf Karen, juf Rebecca en juf Sonia












07-07-2012 om 16:40 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's (1)








































07-07-2012 om 16:31 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's (2)








































07-07-2012 om 16:29 geschreven door 1KC  


28-06-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klasfoto
Klik op de afbeelding om de link te volgen Bovenste rij, v.l.n.r.: juf Sonia, Siemon, Jana, Chiel (eend), Finn, Dana, Margot, juf Rebecca, Rein, Lotte, Fleur, Wout, Ceylan, juf Karen
Middelste rij, v.l.n.r.: Niels, Léana, Klaar, Gaëlle, Matthew, Jorien, Lyna, Kyra, Mila, Lune, Giel (kasteel), Ruben, Sofia, Felix
Onderste rij, v.l.n.r.: Seppe, Michiel, Annefien, Gitte, Warre, Yaro, Daan, Zoë, Caitlin, Lander, Mats

Niet op de foto: Elton, Hendrik, Ieben, Wissal

28-06-2012 om 18:04 geschreven door 1KC  


24-06-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stop, ik kom eraan!
Maandag was het sportdag voor de kleuters.Samen met de andere kleuterklassen dansten we op 'Sport is fijn voor groot en klein', waarna we met onze meegebrachte fietsjes de hele school door mochten fietsen. We mochten ook eens op het springkasteel, wat we natuurlijk geweldig leuk vonden!
Dinsdag hadden we bijna de hele school voor ons alleen; de andere kleuterklassen waren op schoolreis. Het werd nog een hele leuke fietsdag, en we oefenden die dag ook het oversteken op een zebrapad. Wat deden we dat goed, mama's en papa's! We leerden voor we naar huis gingen nog het liedje 'Oversteken', en keken samen eens naar de fiets van Jorien. Hoe ziet een fiets eruit, en hoe heet alles?
Woensdag scheurden we een groot wit blad papier in repen, en kleefden ze op een zwart blad... zo werd het een zebrapad! We mochten ook het knippen oefenen in de experimenteerbak, speelden met de houten trein, maakten nog een mooie tekening voor jarige Ieben, en deden het geluid van verschillende voertuigen na met juf Rebecca.
Donderdag werkten we verder aan het zebrapad, en namen we afscheid van Lucas en Lotte. Zij kwamen een laatste keer voorlezen, en hadden een heel leuk afscheidscadeautje mee: een chocolaatje met hun foto op, én ijsjes! We zullen ze missen!
Op de laatste dag vierden we Eltons verjaardag, die zaterdag 3 jaar werd. Hieperdepiep voor Elton! Dank je wel mama en papa van Elton voor de lekkere wafels en sapjes!

Op naar de laatste week van het schooljaar

24-06-2012 om 12:40 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
deel 1







































24-06-2012 om 12:36 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
deel 2







































24-06-2012 om 12:36 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
deel 3







































24-06-2012 om 12:35 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
deel 4







































24-06-2012 om 12:35 geschreven door 1KC  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's
deel 5

























24-06-2012 om 12:35 geschreven door 1KC  



Zoeken in blog


Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs